QUADY SĽ WSPANIAŁE!!!

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Wojtek
Spacerowicz
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 14, 2005 1:37 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

QUADY SĽ WSPANIAŁE!!!

Postautor: Wojtek » wt cze 14, 2005 1:48 pm

Ostatnimi czasy odwiedzałem rejon Bieszczadzki. Miałem tam możliwosć najfantastyczniejszej rozrywki pod słońcem. Mianowicie jeden z pensjonatów prowadził wypożyczalnie quadów. Wrażenia nieopisane. Naprawde wspaniała zabawa. Znam rejon Przesieki bardzo dobrze i wiem, że okolice są wspaniałe do podróżowania quadem - lasy, szlaki, droga sudecka... Byłoby genialnie, gdyby taka wypożyczalnia powstała w Przesiece.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam...
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » wt cze 28, 2005 6:53 pm

nie zebym miał cos przeciw ale zamieszkał u mnie na działce borsuk i myslę ze on będzie raczej nie zadowolony. Jest też stanowisko orła - pierwszy raz po stu latach a ludzie są raczej nie odpowiedzialni a góry niewielkie.Jest też kilku facetów co w niedzielny poranek doginają na swoich motorach bez tłumików co trochę mnie irytuje więc troche więcej głosnego sprzętu zburzyło by równowagę na terenie Przesieki. Nie jestem zadnym fanatycznym ekologiem ale cenie sobie ciszę i spokój.Ale żeby nie zniechęcić Cię do takich sportów w Przesiece zapraszam na jazde UAZem.

Wróć do „Turystyka w Przesiece”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości