Pod Wesołym Misiem

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Skrabik
Spacerowicz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 4:46 pm
Lokalizacja: Poznań

Pod Wesołym Misiem

Postautor: Skrabik » śr sty 20, 2010 6:42 pm

Kilka (chyba 4) lata temu byłem w Waszej urokliwej miejscowosci. Pamiętam miłe chwile przy browarze spędzone w barze "Pod Wesołym Misiem". Wtedy ten bar wyglądał z zewnątrz troszkę jak barak tuż przed upadkiem. Dzisiaj przeglądając zasoby serwisu przesieka.pl zauważyłem zdjęcie na którym widnieje rzeczony bar całkowicie odnowiony. Czyżby przeszedł gruntowny remont czy mi już się zmysły i miejsca mylą ;)

Pozdrowienia z płaskiej jak patelnia Wielkopolski!
waterlo
Odznaka Popularna
Posty: 98
Rejestracja: wt lut 27, 2007 10:42 am
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: waterlo » śr sty 20, 2010 9:16 pm

Na szczęscie gospodarze zostali ci sami :happy6: a barak no cóż wszystko sie zmienia w końcu nie długo euro 2012 trzeba isć do przodu :happy3:
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » czw sty 21, 2010 1:53 pm

Zmiana faktycznie była. Do zdjęcia, jakie jest w serwisie dodać jeszcze trzeba sznur z lampkami wzdłuż dachu i ogródek piwny z parasolkami. W ostatnich latach w Przesiece pojawiło się kilka nowych obiektów gastronomicznych, ale gdyby nie Wesoły Mis, to faktycznie przez wiele lat nie byłoby gdzie napić się piwka i przekąsić czegos poza wyżywieniem w osrodkach wczasowych. Stokrotkę otwierano bardzo sporadycznie.
Skrabik
Spacerowicz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 4:46 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Skrabik » czw sty 21, 2010 5:55 pm

Œwietnie!
Zagoszczę tam niebawem z rodzinką ;)

Wróć do „Turystyka w Przesiece”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości