Parkingi w Przesiece

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Artur
Spacerowicz
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 11, 2010 6:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Parkingi w Przesiece

Postautor: Artur » śr sie 11, 2010 6:19 pm

Witam wszystkich ;)

Za 2 lub 3 tygodnie wybieramy się ze znajomymi w Karkonosze na2-3 dni. Nocleg planujemy w Odrodzeniu, i chcielismy zostawić auta własnie w Przesiece. Chciałem spytać, czy najwyżej położony parkin (przy Chybotku zdaje się?) jest cały czas dostępny? I czy jest płatny? A parking przy Kalińcu?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje, gdyż do tej pory odwiedzałem Przesiekę tylko autobusami i po prostu nie zwracałem na to uwagi ;)
Hanus
Odznaka Mała Złota
Posty: 231
Rejestracja: pt sty 29, 2010 7:38 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: Hanus » czw sie 12, 2010 7:58 am

Miejsce koło Chybotka trudno teraz nazwać parkingiem, trzeba zostawić samochód przy ulicy (nie parkuj przy samej pętli, bo kierowcy z MZK mają potem problemy z zawracaniem), przy Kalińcu miejsce do parkowania jest teraz ogrodzone i myslę, że własciciele zgodzą się na zostawienie samochodu. Najwyżej dojechć można do końca Drogi Sudeckiej i tam zaparkować - stopień bezpieczeństwa jak przy Chybotku.
Życzę udanego wypadu
Kins
Spacerowicz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 13, 2010 9:52 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Kins » pt sie 13, 2010 10:22 pm

Witam :hello2: Forum przeglądam od dawna, ale dzis zarejestrowałem się specjalnie chcąc zadać to samo pytanie co Artur. Szukam miejsca gdzie je wpisać i .... trafiam na ten wątek. :hello1: Dzięki za info.
Kins
Spacerowicz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 13, 2010 9:52 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Kins » ndz sie 22, 2010 6:39 pm

Własnie wróciłem z czterodniowego wypadu do Odrodzenia. Autko zostawiłem koło sklepu Kaliniec. Oczywiscie zgłosiłem to Pani obsługującej sklep i podpytałem się czy mam cos zapłacić. Stwierdziła że nie ma problemu, zero opłat - tak więc SUPER.. Co prawda nikt tego nie pilnuje , ale fakt iż autko stoi pod sklepem, a w osrodku są turysci, powoduje, że jest OK.
PS. Zakupiłem monografię Przesieki - brawo dla Autora, super sprawa :headbang:

Wróć do „Turystyka w Przesiece”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości