Dłuuugi weekend

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Dłuuugi weekend

Postautor: Cieslak » pt kwie 28, 2006 7:15 am

Co roku przed długim weekendem ilosć wejsć na www.przesieka.pl bardzo wzrasta. Przekłada się to na dużą ilosć gosci w Przesiece. Ciekawy jestem Waszych weekendowych wrażeń. Co było ok, co nie ok. Może opiszecie jakąs wycieczkę po okolicy? A może zrobicie jakies ładne wiosenne zdjęcia, które warto umiescić w serwisie? Zapraszam do postowania:)
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » pn maja 01, 2006 11:26 am

niestety nie dojade

pokonala mnie jakas choroba :evil:
macz1980
Spacerowicz
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 11, 2004 12:58 pm
Lokalizacja: ŁódŸ City
Kontaktowanie:

Postautor: macz1980 » pn kwie 23, 2007 4:01 pm

natomiast ja będę.. :) z rowerem i kijkami do nordic walking :-)

Jak mi się oczywiscie jeszcze uda zarezerwować kwatere :-)
Każde doswiadczenie jest sukcesem
Awatar użytkownika
m_ajk
Odznaka Duża Brązowa
Posty: 259
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 9:56 pm
Lokalizacja: Cieplice / Łódź
Kontaktowanie:

Postautor: m_ajk » pn kwie 23, 2007 5:00 pm

To ja jestem w lepszej sytuacji - czeka na mnie mieszkanko w Cieplicach.
Tylko musi mi się wyklarować sytuacja w pracy, na razie odpadają mi pierwsze dwa dni.
Wstępnie planuję 3 wycieczki: 1. na Skalnik, 2. Odrodzenie + Szwedzkie Skały, 3. Izery.
ÂŻeby tylko pogoda dopisała...
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » pn kwie 23, 2007 6:10 pm

Niewątpliwie zrobie sobie z żoną karkonoskie górołażenie możliwe że z noclegiem w namiocie w jakims ostępie, pewnie pojadę również na jakis prywatny rowerowy tour do Czech, jesli byłby ktos zainteresowany zapraszam do rozmowy ...
waterlo
Odznaka Popularna
Posty: 98
Rejestracja: wt lut 27, 2007 10:42 am
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: waterlo » pn kwie 23, 2007 7:14 pm

A ja jade najpierw na trzy dni w rudawy Janowickie potem troszkę po bulderuje w Przesiece (bulderowanie wchodzenie na nie wielkie skały, głazy bez asekuracji super sprawa polecam) po tam Izery i już porządne Skały typu Bobrowe no i w końcu pójdę w Czarny Kocioł Jagn. mam nadzieje ze w żlebie będzie jeszcze snieg:) a jak nie to zostają jeszcze Kotły:)))) Grunt jak to powiedział m_ajk żeby pogoda dopisała....
Sławek
Odznaka Mała Złota
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 10, 2006 3:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sławek » wt kwie 24, 2007 7:17 am

Ja zawitam do Borowic już po długim weekendzie, będzie już po tłoku w górach, mniej ludzi, planuję wejsć na Szwedzkie Skały - Odrodzenie, przejsć się na Œnieżkę a w powrotnej drodze odwiedzić Strzechę, Samotnie i Szkołe Górską, a potem podjechać do Szklarskiej i przez Szrenicę szczytami wrócić do Borowic. Byle pogoda sprzyjała. :hello1:
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » wt kwie 24, 2007 8:14 am

Wypytuję Was o długi weeked, a tym razem sam zdradzam Przesiekę i jadę w Bieszczady. Zobaczymy gdzie się lepiej roweruje. Pewnie dodam jakis opis w dziale o innych górach. Porównamy co okazało się ciekawsze-opisy weekendu w Przesiece, czy w Bieszczadach.
Mam nadzieje, że przegram :D
waterlo
Odznaka Popularna
Posty: 98
Rejestracja: wt lut 27, 2007 10:42 am
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: waterlo » wt kwie 24, 2007 10:35 am

Michał na bank przegrasz nie żebym miał cos do Bieszczad ale sam widzisz jakie MY mamy plany Szwedzkie, Samotnia Odrodzenie i wiele innych a Ty jakies tam pagórki :P żarcik oczywiscie udanego pobytu i uważaj na niedŸwiedzie...:)
W ogóle wszystkim życzę udanego wędrowania długich tras rowerowych i udanej pogody:)
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » wt kwie 24, 2007 4:34 pm

mnie niestety tez nie bedzie w Przesiece

jade do jakiegos Pordenone (tylko gdzie to dokladnie jest to jeszcze nie wiem) :happy8:
Awatar użytkownika
Przemek
Odznaka Duża Brązowa
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 26, 2007 7:25 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Przemek » czw kwie 26, 2007 9:40 pm

Weekend w tym roku jest bardzo długi, ale zawsze dla wszystkich niewystarczająco długi zapewne ;) ja będę w Przesiece i oby nie ostatni raz w tym roku, tylko kilka dni co prawda, ale wykorzystam je w maksymalny sposób na chodzenie po górach, żadne tam leżakowanie. Oj nie :)

Pozdrawiam

Wróć do „Turystyka w Przesiece”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości