Do Przesieki z psem...

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

liczek
Spacerowicz
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2011 8:03 am
Lokalizacja: Wrocław

Do Przesieki z psem...

Postautor: liczek » wt lip 19, 2011 8:11 am

Witam, chcę się wybrać na kilka dni do Przesieki, po raz pierwszy, ale z psem.
Pies jest dosć duży i dobrze ułożony.

Moje pytanie do mieszkańców i bywalców: gdzie najlepiej?
Gdzie chętnie nas przyjmą, łatwo będzie wyjsć z nim na spacer poza teren osrodka i jak w ogóle z chodzeniem z psem po górach? Wyczytałam gdzies, że do KPN można wejsć bez problemu, ale proszę o potwierdzenie. Z góry wielkie dzięki.

PS. Będzie nas 2 osoby + pies.
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » wt lip 19, 2011 9:02 am

Co do dobrych miejsc do spacerowania się nie wypowiem, bo nie mam psa, ale pamiętam, że np. w pensjonacie Marzenie nie powinno być problemu z przenocowaniem czworonożnego goscia.
FourtyFour
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: FourtyFour » śr lip 20, 2011 5:02 pm

...zas jesli chodzi o wprowadzanie psa do KPNu to...
Własnie chciałem napisać, że Regulamin KPNu wymaga prowadzenie psa na smyczy (co zrozumiałe, ze względu na ew. płoszenie zwierzyny) i w kagańcu (co idiotyczne w odniesieniu np.do psów ras małych i np. labradorowatych, szkodliwe dla psa... a ponadto niezgodne z prawem - każdy własciciel odpowiada za swojego zwierzaka, wyrządzone przez niego szkody, zagrożenie jakie sprawia i tp. bez względu na jego "garderobę").
...
Chciałem też powołać się na stosowny przepis i okazało się, że - UWAGA! - zniknął on z regulaminu Parku :). Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy.

Smycz polecam. Kaganiec wyłącznie wobec psów, które mogą sprawić kłopot (trzeba wziąc pod uwagę zachowanie psa wobec obcych ludzi, rowerzystów, koni oraz innych psów)!

P.S.
1. Z tego co wiem, większosć pensjonatów w Przesiece przyjmuje gosci z psami, jednak koniecznie trzeba o to zapytać rezerwując pobyt. Niektóre pobierają też za to dodatkową opłatę.
2. Do przesieckiej "gastronomii" też wolno z psami przychodzić - oczywiscie zwierz musi być "dobrze wychowany, przyjazny i nie przeszkadzać w żaden sposób innym klientom".
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr lip 20, 2011 7:30 pm

FourtyFour pisze:2. Do przesieckiej "gastronomii" też wolno z psami przychodzić - oczywiscie zwierz musi być "dobrze wychowany, przyjazny i nie przeszkadzać w żaden sposób innym klientom".

I nie ganiać za Ÿrebakami na łące koło Górskiej Chaty...
swoją drogą - wiecie, że już są trzy? :)
FourtyFour
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: FourtyFour » czw lip 21, 2011 3:57 am

hmmm...
:laughing4:
pies też się uczy na błędach...
Awatar użytkownika
Marika
Spacerowicz
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 18, 2008 3:17 pm
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Marika » ndz lip 24, 2011 8:07 pm

ja bylam z psem w Marii i Zlotym Widoku.. Nie bylo problemu. Maszerowal tez z nami na wszystkich trasach.. ;-)

Wróć do „Turystyka w Przesiece”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości