Gołębiewski w Karpaczu

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Gołębiewski w Karpaczu

Postautor: Gawe » pt mar 09, 2007 8:46 pm

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

http://tvp.pl/1687,20070309470118.strona
Ostatnio zmieniony pn mar 12, 2007 7:23 pm przez Gawe, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » pt mar 09, 2007 8:57 pm

Jesli prawdą jest, że miejscowi hotelarze nie będą zmuszeni do zamknięcia swoich obiektów, to ja nie widzę w tym nic złego tym bardziej, że lepsza jest lokalizacja takiego obiektu w Karpaczu niż mniejszej podgórskiej miejscowosci.
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pt mar 09, 2007 8:58 pm

Chciałbym podkreslić, że inauguracyjny wyscig MTBO Borowice.pl w dniu 21.04.2007 odbędzie się szlakiem tego, czego nie ma ani w Karpaczu, ani w Szklarskiej Porębie! Więcej na razie nie mogę ujawnić.

Uważam, że takie inwestycje spowodują jeszcze większą atrakcyjnosć takich miejscowosci, jak: Borowice, Przesieka, Zachełmie, Jagniątków, itp.

Ubocznym efektem będzie podwyżka opłat za wyciąg na Kopę, ale zawsze lepiej wejsć na grzbiet na nogach... jak się ma na to trochę siły.
Sławek
Odznaka Mała Złota
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 10, 2006 3:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sławek » pn mar 12, 2007 9:32 am

Z przykroscią, ale jednak nie zgadzam się z Tomaszem. W chwili obecnej takie miejscowosci jak Borowice, Przesieka czy Zachełmie to raczej ostoje spokoju, gdzie można przyjechać i odpocząć w porównaniu do Karpacza, Szklarskiej, nie mówiąc już o Zakopanem. W przypadku wzmożonej rozbudowy infrastruktury hotelowej tak jak wspomniał Tomasz może to mieć wpływ na całosć regionu. Cisza i spokój w tak uroczych miejscach mogą się stać wspomnieniem.
Zgadzam się natomiast z Sylwestrem, Gołębiewski dlaczego nie, i tak go postawią, natomiast lokalizacja tylko Karpacz lub Szklarska.
Hotel przyciągnie ogromną liczbę turystów, wiem to z doswiadczenia jesli chodzi o Mikołajki, głównie obcokrajowców z za wschodniej granicy.
Osobiscie będę obserwował czym to się zakończy, ale wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem dla Karkonoszy byłoby utworzenie rodzinnych mniejszych hoteli o wysokim standardzie, to według mnie daje ciekawszy klimat. :hello2:
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pn mar 12, 2007 11:55 am

Gdyby chciano postawić ten hotel w Borowicach, to bym się pochlastał, ale w Karpaczu... tam już własnie jeszcze tylko Gołębiowskiego brakuje :)

... a o innych brakujących tam rzeczach nie muszę chyba pisać.
Ostatnio zmieniony pn mar 12, 2007 12:08 pm przez Borowice.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Sławek
Odznaka Mała Złota
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 10, 2006 3:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sławek » pn mar 12, 2007 12:08 pm

a w którym miejscu ma stanąć Gołębiewski ? Bo zdjęcie, które było w gazecie nie wiele mi mówi ? :happy11:
Awatar użytkownika
kubasx4
Spacerowicz
Posty: 42
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:27 pm
Lokalizacja: Podgórzyn
Kontaktowanie:

Postautor: kubasx4 » sob kwie 21, 2007 11:09 pm

tak jak pisali poprzednicy , to golebiewski nie jest zagrozeniem dla osrodkow, bo wiekszosci osob nie stac na pobyt w takim hotelu, a to ze moze atrakcje golebiowskiego beda dostepne dla wszystkich to dobrze :) wiec wydaje mi sie ze nie ma sie co martwic :)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » ndz kwie 22, 2007 2:12 pm

Podobno naprzeciw Wangu, czyli po drugiej stronie ulicy, poniżej.
Awatar użytkownika
kubasx4
Spacerowicz
Posty: 42
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:27 pm
Lokalizacja: Podgórzyn
Kontaktowanie:

Postautor: kubasx4 » ndz kwie 22, 2007 8:46 pm

Obrazek


bylem dzis w karpaczu i zrobilem taka fotke :)(chyba to jest ta inwestycja , to tylko kawalek placu bo reszta schowala sie za budynkiem)
Awatar użytkownika
kubasx4
Spacerowicz
Posty: 42
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:27 pm
Lokalizacja: Podgórzyn
Kontaktowanie:

Postautor: kubasx4 » sob lip 14, 2007 2:23 pm

nowe doniesienia z budowy gołebiewskiego można przeczytac

tu
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » sob lip 14, 2007 4:37 pm

Obrazek
Obrazek


Wizualizacje pochodzą ze strony: http://raider55.blox.pl/html
Sławek
Odznaka Mała Złota
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 10, 2006 3:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sławek » pt lip 20, 2007 8:49 am

całkiem ładny projekt bryły hotelu, będzie się w miarę przyjemnie komponował w okolicę :hello2:
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » czw kwie 16, 2009 3:55 pm

Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » pt kwie 17, 2009 11:17 am

Ciężko się czyms takim "wkomponować w okolicę", gdy to zajmuje własnie całą okolicę...
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » czw kwie 30, 2009 8:45 pm

musztarda po obiedzie pamietacie co powiedział Pan Lipski i Pan Siara w Kilerze "mają rozmach sk..." A tak poważnie to chyba nie ma wyjscia a przy okazji hotelarze z Karpacza postarają się pewnie o poprawienie jakosci usług (miejmy nadzieję). I jeszcze cisnie mi się postulat w sprawie zadbania o nasze ukochane miejscowosci by nie przytrafiały się nam takie inwestycje. Jest ratunek dla Przesieki tylko musimy poszukać sponsora na zakup dawnego ŁUCZNIKA bo jest na sprzedaż. Rozbiórkę przeprowadzimy w czynie społecznym :iconbiggrin:

I postuluje aby Państwo Polskie nasza Ojczyzna rozdysponowała teren wzdłuż brzegów Wisły i podzieliła go na 20 milionów współwłascicieli. Przy takiej ilosci włascicieli nikt się nie dogada a wszystkim zostanie na zawsze najpiękniejsza i ostatnia dzika rzeka Europy . :headbang:

Mam więcej postulatów ale swiat jest okrutny i nikogo to nie interesuje.
Tylkoże w ofercie sprzedaży Markusa (Łucznika) "Jest pozwolenie i wstępny projekt na rozbudowę obiektu o dodatkową powierzchnię np. na SPA i basen"
i jakis frajer pisze na forum że "qłady" są wspaniałe.
chyba mam działkę na sprzedaż w cichej ,spokojnej ,górskiej miejscowosci....

Pozdrawiam
Olo
(szczególnie pozdrawiam Ewę i Jaska)

Wróć do „Sprawy regionu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości