dzień dobry :)

Tutaj się witamy i przedstawiamy

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

agility
Spacerowicz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 19, 2009 1:41 pm
Lokalizacja: Włocławek

dzień dobry :)

Postautor: agility » wt maja 19, 2009 1:52 pm

Czesć!
Lubię góry i lubię ludzi, którzy zawsze odpowiadają mi na szlaku na moje dzień dobry...
:)
Mam na imię Dorota.
Awatar użytkownika
Anna Maria
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 151
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Anna Maria » wt maja 19, 2009 2:34 pm

Dzień dobry witamy na naszym szlaku internetowym i zapraszamy w cudne Karkonosze.
agility
Spacerowicz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 19, 2009 1:41 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: agility » wt maja 19, 2009 3:00 pm

Dziękuję za zaproszenie na szlak internetowy:) Szkoda, że wczesniej nie zajrzałam tutaj, gdyż całkiem niedawno, bo w ub. piątek wróciłam już niestety do domu z Karkonoszy. A widzę, że forum zawiera ciekawe informacje. Mogę podzielić się również swoimi spostrzeżeniami.
:)
agility
Spacerowicz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 19, 2009 1:41 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: agility » pt maja 22, 2009 1:11 pm

Witajcie:)
Jesli macie ochotę zapraszam na fragment moich ostatnich "wyskoków".


Skały - Teplice (CZ)
http://picasaweb.google.com/belgunia/Sk ... N_v_pLNPA#

Loucni Bouda (CZ) i okolice Małego Stawu (PL)
http://picasaweb.google.com/belgunia/Ka ... bOg9ITXew#

Pozdrawiam
Idąc naprzód obejrzyj się czasami za siebie - tam jest często to, co najpiękniejsze...
Awatar użytkownika
Przemek
Odznaka Duża Brązowa
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 26, 2007 7:25 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Przemek » sob maja 23, 2009 11:03 am

Witamy na forum. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.

agility pisze:lubię ludzi, którzy zawsze odpowiadają mi na szlaku na moje dzień dobry...


Ja też takie osoby lubię. Niektórzy natomiast spoglądają dziwnie, co daje mi do myslenia, że może robię cos niestosownego. :-s
agility
Spacerowicz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 19, 2009 1:41 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: agility » sob maja 23, 2009 12:02 pm

Mnie nauczono w dzieciństwie - miałam 6 lat, kiedy pierwszy raz pojechałam z rodzicami i siostrą w góry. Przywitanie w górach na szlaku oznaczało, że jestesmy wszyscy jedną rodziną, niezależnie od tego, czy szli Czesi, Słowacy, Niemcy... Dzisiaj jakby to się zmieniło?
Podczas ostatniego wypadu w Karkonosze TYLKO jedno dziecko nad Małym Stawem z mijanej wycieczki powiedziało mi dzień dobry - jako pierwsze:):) Obiecujące to jest, no nie :)

Ciężko tez na "szlakach - autostradach" nawet takich jak w tamtych rejonach o dobry kierunek poruszania się - oczywiscie prawą stroną.
Idą jakby mysleli tylko o swoich nogach całą szerokoscią szlaku i często zbaczają z nich :(

No cóż dawno nie byłam w Karkonoszach...

Pozdrawiam wszystkich sedecznie
Idąc naprzód obejrzyj się czasami za siebie - tam jest często to, co najpiękniejsze...

Wróć do „Dzień dobry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości