Witam

Tutaj się witamy i przedstawiamy

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

mirek_m
Spacerowicz
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 23, 2012 6:04 pm
Lokalizacja: Bielsko Biała

Witam

Postautor: mirek_m » pn lip 23, 2012 6:16 pm

Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum i ludzi kochających góry, mam na imię Mirek i wspólnie z moją żoną Dorotą odwiedzilismy ostatnio Przesiekę. Spodobała się nam ta miejscowosć jako swietna baza do wycieczek górskich oraz uprawiania różnych form aktywnosci fizycznej.
Niestety jest jeden problem o którym napiszemy w osobnym wątku.
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » wt lip 24, 2012 6:52 pm

Witamy, szkoda, że w takich okolicznosciach opuszczaliscie Przesiekę. Może jeszcze uda się odzyskać maszynę. Kiedys dzięki informacji w sieci udało mi się odzyskać skradziony rower. Motor jeszcze trudniej ukryć i sprzedać, więc może się uda... Trzymam kciuki.
mirek_m
Spacerowicz
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 23, 2012 6:04 pm
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postautor: mirek_m » wt lip 24, 2012 8:51 pm

Cieslak pisze:Witamy, szkoda, że w takich okolicznosciach opuszczaliscie Przesiekę. Może jeszcze uda się odzyskać maszynę. Kiedys dzięki informacji w sieci udało mi się odzyskać skradziony rower. Motor jeszcze trudniej ukryć i sprzedać, więc może się uda... Trzymam kciuki.


Dziękujemy za słowa otuchy, jestesmy dobrej mysli, rozsyłamy informacje gdzie tylko się da. Mamy nadzieję że jeszcze nie raz odwiedzimy Przesiekę.
Pozdrawiamy DM

Wróć do „Dzień dobry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości