Krokusy w Górzyńcu

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

Awatar użytkownika
KornelO
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 333
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Spod Karkonoszy
Kontaktowanie:

Krokusy w Górzyńcu

Postautor: KornelO » pt mar 23, 2007 1:28 pm

Witam
Orientuje się ktos jak tegoroczna zima (hehe) mogła wpłynąć na czas kwitnienia krokusów? Planuję wybrać się tam i nie bardzo wiem kiedy, bo przypuszczam, że będą kwitnąć szybciej niż zwykle (ale się na tym nie znam). Chociaż po ostatnich opadach sniegu...
A może ktos był niedawno w Rezerwacie w Górzyńcu i wie jak wygląda sytuacja aktualnie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » pt mar 23, 2007 5:25 pm

pojedziemy w niedzielę? zapraszam.
Awatar użytkownika
KornelO
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 333
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Spod Karkonoszy
Kontaktowanie:

Postautor: KornelO » pt mar 23, 2007 7:32 pm

Sylwester pisze:pojedziemy w niedzielę? zapraszam.
Znaczy się rowerem? Przeszedł mi przez głowę taki pomysł, ale jesli do tego nie nie będę musiał jechać sam to cała przyjemnosć po mojej stronie !!
Mam taką jedną trasę (zrobiłem ją chyba ze 2 razy) - Czarny szlak rowerowy -> Jelenia Góra -> Staniszów -> Zielony "Obwodnica Jeleniej Góry" -> Sosnówka -> Podgórzyn -> Sobieszów -> Piechowice -> Górzyniec -> kawałek za Piaskowym Mostem zjazd ze szlaku -> Rezerwat Krokusy w Górzyńcu -> Kopalniana Droga -> Droga Sudecka -> Zakręt Œmieci -> Szklarska Poręba -> E65 -> Jelenia Góra. ok 55km. Ale myslę, że ze względu na czas, trochę bysmy tą trasę okroili. Jestem otwarty na korekty i propozycje. ;)
Jesli nie rowerem, to również jestem chętny. :)
Może ktos jeszcze?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » pt mar 23, 2007 9:12 pm

w niedzielę podobno ma się wypogodzić i wtedy jak najbardziej wchodzi to /ta trasa/ w rachubę, a sobota ma być ładna z tym, że najgorsza pogoda na dolnym sląsku / cholera / co do soboty to poczekajmy do jutra - do 9.00 wtedy naklikamy na forum co dalej - zgoda?

Wróć do „Relacje i planowane wyprawy w góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości