Strona 1 z 1

Jagniątków --> Czarny Kocioł Jagniątkowski, którą drogą ?

: śr kwie 02, 2008 11:11 am
autor: Logan
Witam :)

Przy najbliższej okazji chcę wybrać sie na wycieczkę z Jagniątkowa na Czarny Kocioł. Planuję isć szlakiem niebieksim z Jagniątkowa do Drogi III, dalej nie wiem czy isć szlakiem czarnym, czy niebieskim ? Któa wersja jest atrakcyjniejsza o tej porze roku ? Dalej chcę isć szlakiem zielonym w kierunku Bażynowych Skał na Hutniczym Grzbiecie, aż do skrzyżowania ze szlakiem czarnym prowadzącym do Jagniątkowa. Czy ktos wie czy na tych szlakach zalega dużo sniegu ? Czy są do przejscia ?

Pozdrawiam :)

: śr kwie 02, 2008 10:29 pm
autor: Borowice.pl
Dzisiaj byłem na Drodze Sudeckiej ok. 1 km za parkingiem na niebieskim szlaku i tam było na tyle dużo sniegu, że zawróciłem.

: czw kwie 03, 2008 6:33 am
autor: Sylwester
Logan obie trasy są atrakcyjne, o ile lubisz mokry snieg i trochę wody na szlaku. A co do Kotła i szlaku zielonego w stronę Bażynowych Skał, to szlak ten jest czasowo zamknięty. O ile zdecydujesz się na którys z wariantów napisz co i jak /jak było/.

: ndz kwie 06, 2008 1:23 pm
autor: Logan
Sylwester pisze:A co do Kotła i szlaku zielonego w stronę Bażynowych Skał, to szlak ten jest czasowo zamknięty.


Sylwester, czy możesz mi powiedzieć na jakim odcinku ogolnie szlak zielony jest zamknięty ? Skąd, planując wycieczkę, mogę brać informacje o stanie szlaków ?

: ndz kwie 06, 2008 6:00 pm
autor: Anka
Na stronie KPN jest informacja o czasowych zamknięciach szlaków - nie wiem czy o zamknięciach w nagłych wypadkach też ale o regularnie zamykanych odcinkach można przeczytać tu: http://www.kpnmab.pl/p6_org_ruch.html
i tu: gopr karkonosze

: ndz kwie 06, 2008 6:25 pm
autor: Logan
Dziękuje Aniu za odpowiedŸ :)