Obiad na Odrodzeniu

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

Awatar użytkownika
KornelO
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 333
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Spod Karkonoszy
Kontaktowanie:

Obiad na Odrodzeniu

Postautor: KornelO » wt kwie 10, 2012 7:28 am

Korzystając z okazji, że w piątek wcisnięto mi wolne, postanowiłem w końcu podreptać gdzies wyżej. Niestety niewiele nacieszyłem oko... za to resztę ciała - tak. ;)

Od przesieki towarzyszyła mi mgła...
Obrazek Obrazek

Jedynie na wysokosci ok 1000mnpm był pas przejrzystego powietrza. Pas, ponieważ po wyjsciu z mgły, parę metrów wyżej, wchodziło się w chmury. ;)
Obrazek Obrazek

Œnieg, który zaczął się powyżej Drogi Sudeckiej, na górze miał jeszcze warstwę ok. 2m.
Obrazek

... i upragniona nagroda ;)
Obrazek Obrazek

Momentami nawet dało się cos zobaczyć z tarasu ;)
Obrazek Obrazek

Niestety trzeba było wracać. Choć na dalekie widoki się nie załapałem, to wymyslna natura podsuwała mi inne swoje uroki.
Obrazek Obrazek

Na Drodze Sudeckiej widoki zgoła inne. Ale nie wiem, czy to czekało na zabranie (po jakiejs akcji sprzątania okolicy), czy też należy powiadomić odpowiednie służby?
Obrazek

Tak czy inaczej, (jak przestanie boleć mnie kolano, które odezwało się kilkaset metrów przed schroniskiem ;) ) muszę to powtórzyć... może nie sam? ;)

Więcej zdjęć tutaj - https://picasaweb.google.com/kornel.olb ... iu20120406
Obrazek
FourtyFour
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: FourtyFour » wt kwie 10, 2012 7:30 pm

Zgłos... Wycieczki gratuluję, a smieci mnie jak zwykle wyprowadzają z równowagi.
Hanus
Odznaka Mała Złota
Posty: 231
Rejestracja: pt sty 29, 2010 7:38 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: Hanus » śr kwie 11, 2012 10:24 am

Ale nie wiem, czy to czekało na zabranie (po jakiejs akcji sprzątania okolicy)

Po akcji sprzątania okolicy własnego grajdoła. Zawsze dziwi mnie dlaczego ci porządniccy mylą wysypisko smieci z lasem. Czyżby nie widzieli róznicy?
Swoją drogą przydałby się w tym miejscu pojemnik (oczywiscie regularnie opróżniany). Ale raczej nie taki, jak poprzednio, który służył głównie do spychania (fajne kółka :) ) z górki. No i z klapą, żeby zwierzaki nie dobierały się do odpadków.
Awatar użytkownika
KornelO
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 333
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Spod Karkonoszy
Kontaktowanie:

Postautor: KornelO » śr maja 16, 2012 7:38 pm

Œmieci zgłosiłem, choć prawdę mówiąc, nie byłem pewny gdzie. ;)
Wysłałem więc maila, ze zdjęciem, do Nadlesnictwa Œnieżka. Dalej nie wiem czy to własciwy adresat, ale jak zaszedłem tam w zeszłym tygodniu, to było pięknie wysprzątane.
Obrazek

Wróć do „Relacje i planowane wyprawy w góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości