Strona 1 z 1

Obiad na Odrodzeniu

: wt kwie 10, 2012 7:28 am
autor: KornelO
Korzystając z okazji, że w piątek wcisnięto mi wolne, postanowiłem w końcu podreptać gdzies wyżej. Niestety niewiele nacieszyłem oko... za to resztę ciała - tak. ;)

Od przesieki towarzyszyła mi mgła...
Obrazek Obrazek

Jedynie na wysokosci ok 1000mnpm był pas przejrzystego powietrza. Pas, ponieważ po wyjsciu z mgły, parę metrów wyżej, wchodziło się w chmury. ;)
Obrazek Obrazek

Œnieg, który zaczął się powyżej Drogi Sudeckiej, na górze miał jeszcze warstwę ok. 2m.
Obrazek

... i upragniona nagroda ;)
Obrazek Obrazek

Momentami nawet dało się cos zobaczyć z tarasu ;)
Obrazek Obrazek

Niestety trzeba było wracać. Choć na dalekie widoki się nie załapałem, to wymyslna natura podsuwała mi inne swoje uroki.
Obrazek Obrazek

Na Drodze Sudeckiej widoki zgoła inne. Ale nie wiem, czy to czekało na zabranie (po jakiejs akcji sprzątania okolicy), czy też należy powiadomić odpowiednie służby?
Obrazek

Tak czy inaczej, (jak przestanie boleć mnie kolano, które odezwało się kilkaset metrów przed schroniskiem ;) ) muszę to powtórzyć... może nie sam? ;)

Więcej zdjęć tutaj - https://picasaweb.google.com/kornel.olb ... iu20120406

: wt kwie 10, 2012 7:30 pm
autor: FourtyFour
Zgłos... Wycieczki gratuluję, a smieci mnie jak zwykle wyprowadzają z równowagi.

: śr kwie 11, 2012 10:24 am
autor: Hanus
Ale nie wiem, czy to czekało na zabranie (po jakiejs akcji sprzątania okolicy)

Po akcji sprzątania okolicy własnego grajdoła. Zawsze dziwi mnie dlaczego ci porządniccy mylą wysypisko smieci z lasem. Czyżby nie widzieli róznicy?
Swoją drogą przydałby się w tym miejscu pojemnik (oczywiscie regularnie opróżniany). Ale raczej nie taki, jak poprzednio, który służył głównie do spychania (fajne kółka :) ) z górki. No i z klapą, żeby zwierzaki nie dobierały się do odpadków.

: śr maja 16, 2012 7:38 pm
autor: KornelO
Œmieci zgłosiłem, choć prawdę mówiąc, nie byłem pewny gdzie. ;)
Wysłałem więc maila, ze zdjęciem, do Nadlesnictwa Œnieżka. Dalej nie wiem czy to własciwy adresat, ale jak zaszedłem tam w zeszłym tygodniu, to było pięknie wysprzątane.