Namioty, czyli prosba o wskazówki

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

Nichi
Spacerowicz
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 15, 2014 7:31 pm
Lokalizacja: Wawa

Namioty, czyli prosba o wskazówki

Postautor: Nichi » sob mar 15, 2014 7:34 pm

Witam!
W wakacje wraz z przyjaciółkami planujemy wybrać się na pieszą wędrówkę z namiotami. Mamy jednak problem - trudnosci ze znalezieniem pól namiotowych.
Wiadomo, że o takie najlepiej pytać na miejscu, jednak chcemy mieć jakies zaplecze informacyjne. Stąd też moja pytanie:

Znacie może jakies pola namiotowe w okolicach: Przesieki, Harrachova i Szklarskiej Poręby?

Ps. przepraszam, jesli to nie jest odpowiedni dział. Nie macie jednak nigdzie regulaminu, więc nie jestem pewna co i jak ;)
Awatar użytkownika
Anka
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 347
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 8:58 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Anka » pn mar 17, 2014 9:42 am

W Szklarskiej Porębie jest pole namiotowe/camping Pod Mostem Można powiedzieć, że w samym centrum. Oprócz tego jest kultowa Baza pod Ponurą Małpą w Szklarskiej Porębie Œredniej przy ul. Jeleniogórskiej.
Lepsze warunki sanitarne są Pod Mostem.
Z nowszych miejsc jest schronisko z polem namiotowym U Rumcajsa
i Rozkoszny Staw
W Harrachovie jest camping Iskra przy głównej drodze prawie na początku Harrachova patrząc od Szklarskiej Poręby.
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » pn mar 17, 2014 10:30 am

Ja bym też popytał w osrodkach osrodkach, które mają ogrodzone tereny i łazienkę na korytarzu. Możliwe, że można będzie się rozbić i skorzystać z sanitariatów - efekt jak na polu namiotowym :)

Wróć do „Relacje i planowane wyprawy w góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości