XIX edycja 10-11.08.2007

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

XIX edycja 10-11.08.2007

Postautor: Borowice.pl » sob cze 02, 2007 7:35 pm

Koncerty już za 10 tygodni...

Docent - masz jakies wiesci???
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » pn cze 04, 2007 8:39 am

Qrde, kłopoty techniczne z reaktywacją strony internetowej, a spotkanie chyba w tym tygodniu, tylko, że ja teraz mam na głowie piknik w Borowicach 9 - 10 czerwca i urwanie głowy.
Dobrze, że przypomniales, wpadnę do Mirka i czegos się podowiaduję o tegorocznych wykonawcach.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pn cze 04, 2007 9:22 am

Koniecznie. Może jakies spotkanko w sprawie współpracy z www.Borowice.pl ?
Internauci zaczynają już mnie napadać, np. dzisiaj otrzymałem emaila:

Dzień dobry!!

Czy już cos więcej wiadomo na temat tegorocznego Festiwalu Gitarą i Piórem? Jesli tak to prosze o informacje. Z góry dziekuje ANNA (...)
anel29

Postautor: anel29 » śr cze 20, 2007 11:19 am

Podajcie jakies konkretniejsze informacje na temat tegorocznej edycji, ludzie planują albo już zaplanowali wakacje, a trudno tak na ostatnią chwilę planować wyjazd jak się mieszka koło Krakowa.
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » sob cze 23, 2007 9:43 pm

Witam.
Co do planowania, to spokojnie można planować pobyt w Borowicach w dniach 10 i 11 sierpnia.
Problemy techniczne ze stroną skończyły się dopiero kilka dni temu, aktualnie zamiescilismy informację o terminie tegorocznych koncertów i będziemy jak najprędzej wstawiać aktualizacje zaległe - 2005 i 2006 rok.

Ważna rzecz - zasygnalizowałem Prezesowi stowarzyszenia Silesia Europaea chęć objęcia imprezy patronatem medialnym przez stronę borowice.pl, i przesieka.pl, wykazał zainteresowanie, w tygodniu ustalę, czy będzie chciał się spotkać, czy skorzysta z mojego posrednictwa.

Tak, jak obiecałem, kiedy tylko poznam listę wykonawców niezwłocznie powiadomię Tomka i lista znajdzie się na stronie borowice.pl.

~~~~~~

WAÂŻNE I PILNE!!!

Tomku, skontaktuj się ze mną telefonicznie 607 587 103, utraciłem zdjęcia z edycji 2006, które mi przesłałes, a muszę w tych dniach zaktualizować galerię, a zdjęć mam bardzo mało.

Jeżeli ktos ma fotki z 2006 roku i zgadza się na ich pubikację proszę o przesłanie na e-mail jwielocha@wp.pl z podaniem imienia i nazwiska autora zdjęcia.

Z góry dziękuję.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » sob cze 23, 2007 10:24 pm

Mam zdjęcia i filmy z 2006 r.

jeszcze tylko 7 tygodni...
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » śr cze 27, 2007 8:22 am

Miło mi poinformować, że internetowa strona "Gitarą i Piórem" odżyła, jest wyraŸnie widoczna informacja o tegorocznych koncertach (na razie tylko termin) i jest aktualizacja za 2005 rok w działach "Artykuły", "18 lat krok po kroku" i "galeria".

Obecnie szykuję jeszcze aktualizację za rok 2006, do końca tygodnia powinnismy znać także listę tegorocznych wykonawców.

W przeglądarkach Firefox i Opera może wyswietlać się na pasku daty 107 zamiast 2007 r, jakis błąd skryptu Java, jeszcze nie rozgryziony, ale to szczegół. W przegląddarkach IE wyswietla się dobrze.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na koncerty.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pt cze 29, 2007 10:02 pm

Docent pisze:(...) do końca tygodnia powinnismy znać także listę tegorocznych wykonawców. (...)


Wszyscy czekamy z niecierpliwoscią na informacje o wykonawcach w trakcie XIX edycji w 2007 r.

Rozumiem, że patronat medialny już przepadł... zapadła cisza...
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » sob cze 30, 2007 11:56 am

Nic nie przepadło.
Po prostu spotkanie z prezesem Silesia Europaea będzie po niedzieli dopiero.

A przy okazji wielkie dzięki, Tomku.
Większosć zdjęć, które ukażą się jako aktualizacja galerii z 2006 roku jest Twojego autorstwa, bo jakosciowo były najlepsze.
Chyba w niedzielę wieczorem Agata wrzuci aktualizację na stronę.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
anelka

Postautor: anelka » wt lip 03, 2007 4:35 pm

Prosze napiszcie wreszcie kto bedzie w tym roku w Borowicach, już czas wiele osób wątpi czy w tym roku cos sie odbędzie bo zawsze o tej porze juz były konkretne informacje.
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » śr lip 04, 2007 11:57 am

Na stronie internetowej "Gitarą i Piórem" dodalismy relacje z koncertów w 2006 roku w zakładkach "Artykuły", "18 lat krok po kroku" i "Galeria."

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony.

A wykaz tegorocznych wykonawców tuż, tuż, jeszcze odrobina cierpliwosci, nie chcielibysmy podawać listy nieoficjalnej.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » śr lip 04, 2007 9:47 pm

Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » czw lip 05, 2007 10:36 am

No, ja raczej nie polecałbym ich jako reklamy imprezy.
Faktycznie od paru lat jest tak, że pola namiotowe są na terenach prywatnych i organizator nie ma wpływu na to, co na nich się dzieje.

A ktos popatrzy wycinkowo i pomysli, że cała impreza jest pijacka.

A przecież większosć młodzieży na polach namiotowych jest swietnie zorganizowana, wspólne gotowanie, spiewanie przy różnych instrumentach i - chwała im za to - coraz częsciej własne worki na odpadki i smieci.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » czw lip 05, 2007 4:42 pm

Sądząc po ilosci namiotów i krzątających się osób, film ten wykonano co najmniej dwa lata temu... wiadomo, że takie obrazki się zdarzają, zresztą widać jak reaguje młodzież dookoła.

Mi się bardzo spodobał podpis do pierwszego filmu, czyli "polish zombie" - trafione w dziesiątkę!
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » pt lip 06, 2007 3:08 pm

Na internetowej stronie "Gitarą i Piórem" mozna zapoznać się z listą wykonawców tegorocznych koncertów.
Informacja "biegnie" na pasku na stronie głównej, "Informacja o koncertach" oraz "18 lat krok po kroku".

Dojdzie jeszcze wykonawca w miejsce Tomasza Szafera, zwycięzcy ubiegłorocznego Festivalu KRONOPOL, który na tegoroczny koncert przybyć nie może, a udział w koncertach "Gitarą i Piórem" jest jedną z głównych nagród tego festiwalu, zresztą wspaniałego wydarzenia artystycznego.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)

Wróć do „Gitarą i Piórem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości