XIX edycja 10-11.08.2007

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr sie 08, 2007 8:08 am

Dostałem kilka sygnałów z Przesieki, że nie wiszą tam żadne plakaty GiP. Wiele osób chciałoby uczestniczyć w koncertach, ale będąc na urlopie nie mają dostępu do internetu i nie wiedzą kiedy się odbywają. Jesli to możliwe - bardzo proszę o powieszenie plakatów - najlepiej na tablicy ogłoszeniowej koło sklepu i koło Baru Pod Lipami. Niezłym miejscem jest też Bar Pod Wesołym Misiem :)
Niestety na koncerty wyruszę dopiero w piątek póŸnym popołudniem, więc nie będę mógł pomóc w rozwieszaniu plakatów.
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » śr sie 08, 2007 11:04 am

Gmina Podgórzyn otrzymała od nas 40 plakatów do rozmieszczenia na tablicach i przekazania do Osrodków, Domów Wczasowych itp.

Borowice oplakatowałem osobiscie i dostarczyłem plakaty do osrodków.

Co do Przesieki, to nie wiem, ale od poniedziałku mialy wisieć te z gminy.
W ubiegłym tygodniu specjalnie sprawdzałem - ani w Przesiece, ani w Podgórzynie plakatu nie uswiadczyłem. Kiedy zadzwonilismy do gminy w tej sprawie w piątek uslyszelismy, żeby nie wtrącać się do ich stylu pracy - ot, tak w ramach współdziałania ta odpowiedŸ chyba była.

Zapraszam na koncerty i czarujcie pogodę.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » śr sie 08, 2007 11:57 am

"Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi."

Rzeczywiscie, jeszcze 4-5 sierpnia, w Borowicach widzialem plakaty wszedzie, gdzie mozna bylo je powiesic.

Na stronach internetowych: Borowic, Przesieki i Podgorzyna - sa zamieszczone informacje.

Moze ktos sie ulituje i powiesi plakaty takze w Przesiece, oby tylko nie nastapilo to pod koniec tygodnia, bo wtedy mozna ich juz nie wieszac.
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » śr sie 08, 2007 12:49 pm

Najgorsze jest to, że plakatów juz nie mamy.
Ostatnie 30 szt wczoraj poszło do firmy plakatującej miasto, a mnie został jeden dla Tomka i jeden obiecany jednemu z wykonawców.
Nawet sobie nie zostawię, chyba, że z odzysku.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr sie 08, 2007 2:39 pm

No trudno. Miejmy nadzieję, że częsć potencjalnych festiwalowiczów w Przesiece dowie się jakos o koncertach pocztą pantoflową.
Awatar użytkownika
Dorotka
Odznaka Mała Brązowa
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 25, 2007 11:54 am
Lokalizacja: Wrocław/Borowice

Postautor: Dorotka » śr sie 08, 2007 6:56 pm

1. Może ja trochę nie na temat, ale muszę zawołać (zakaz używania telefonu, wybaczcie):

Mąż!!! Tu się pojawiłes, ale jak ja proszę o kontakt to ciiiiszaaaa!! [-o<

2. A teraz na temat: Mąż!!! Jak się nie odezwiesz, to w piątek na G i P jedziesz autobusem!!! :protest: :tongue3:
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr sie 08, 2007 8:09 pm

hehe, no ładnie...
Aru

Postautor: Aru » śr sie 08, 2007 11:11 pm

Czy będzie pogoda czy nie bedzie MY będziemy ! jak co roku zresztą zjedzie sie grupa osób z Krakowa, Zielonej Góry, Katowic i paru innych miast :) Impreza jest naprawde switna ! Ci ludzie te wspomninia ! Wielkie DZIEKI organizatorą że cos takiego prowadzą ! Mam nadzieje że w tym roku nie zabraknie ludzi na polu namiotowym już ja dopilnuje zeby i tam po polnocy sie wszyscy dobrze bawili ! Pozdrawiam i do zobaczenia !!
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » czw sie 09, 2007 9:37 am

Dziękuję, czekałem na głos kogos, kto przyjeżdża na borowicką polanę co roku, nie bacząc na pogodę. Wielkie uznanie dla determinacji publicznosci w 2006 roku wyrażali występujący na scenie artysci, mówiąc, że podczas występów dla tłumów pod sceną nie czuli się tak wspaniale, jak tutaj, patrząc na zziębniętą i przemoknietą publicznosć, ktora jednak słuchała koncertu do końca, dając brawa po każdym utworze.

W relacji z 18 edycji obecnosć grupy krakowskiej także została odnotowana


Od wczesnych godzin popołudniowych w piątek padał deszcz. Padało też poprzedniej nocy. Pomimo tego na łąkach obok koncertowej polany zaczęły pojawiać się namioty, przede wszystkim najwierniejszej grupy fanów „Gitarą i Piórem” z Krakowa.

Ÿródło


Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na koncerty.
Ja w Borowicach będę już od dzisiejszego wieczora.
Do zobaczenia Obrazek
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » czw sie 09, 2007 9:42 am

Cieslak pisze:No trudno. Miejmy nadzieję, że częsć potencjalnych festiwalowiczów w Przesiece dowie się jakos o koncertach pocztą pantoflową.

Muzyczne Radio Jelenia Góra kilka razy dziennie emituje spot reklamowy koncertów "Gitarą i Piórem". To naprawdę skuteczny sposób reklamy.
Informacja jest także w Nowinach Jeleniogórskich i w Gazecie Wyborczej.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Aru

Postautor: Aru » czw sie 09, 2007 10:01 am

My już przyjazd też planujemy na dzisiaj na 16 :) przyjedzie pierwsza grupa z Katowic i Zielonej Góry, Kraków jutro rano. Trzeba zebrac drzewo na wspaniałe ognisko :D Dozobaczenia :hello1: :hello1:
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » czw sie 09, 2007 10:23 am

Tak, tak, koniecznie zabierzcie ze soba fajne drzewka.
A na ognisko drewno znajdzie sie na miejscu.

Do zobaczenia w Borowicach!
Awatar użytkownika
Dorotka
Odznaka Mała Brązowa
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 25, 2007 11:54 am
Lokalizacja: Wrocław/Borowice

Postautor: Dorotka » czw sie 09, 2007 10:27 am

No wiesz, po co przywozić ze sobą? Po co wozić drzewo do lasu....a Borówki to nie fajne są?? :iconbiggrin:
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » czw sie 09, 2007 10:36 am

Wiadomo, ze Borowki sa bardzo fajne, ale ich malowato... myslisz, ze dalyby rade calemu polu namiotowemu?
Awatar użytkownika
Dorotka
Odznaka Mała Brązowa
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 25, 2007 11:54 am
Lokalizacja: Wrocław/Borowice

Postautor: Dorotka » czw sie 09, 2007 6:09 pm

A ja liczę na to, że muzyka :-" :-({|= będzie tak wspaniała =D> i tak długo w nocy :wav: , że Borówki nie miałyby i tak nic do roboty :sleepy2:

Wróć do „Gitarą i Piórem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości