XXI edycja w dniach 17-18.07.2009 w Borowicach

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » pn lip 20, 2009 10:19 pm

Byłem na koncercie "Gitarą i..." wprawdzie tylko w pierwszym dniu, ale naprawdę było warto.
Dopisała pogoda, dopisała publicznosć, nie zabrakło też niespodzianek.
PokaŸna galeria ukaże się zapewne na stronie Borowice.pl, ja pozwolę sobie zamiescić parę jeszcze ciepłych fotek.

(kliknij na zdjęcia, żeby powiększyć)

Tym razem "Sielankę o domu" wykonała Wolna Grupa Bukowina, oczywiscie z towarzyszeniem chóru organizatorów, jak widzicie, ubranych w koncertowe "mundurki":

Obrazek


Każde spotkanie forumowiczów w realu jest dobrą okazję do wspólnej fotki:

Obrazek


Koncert WGB był oczywiscie żelaznym punktem pierwszedo dnia:

Obrazek


A oto i niespodzianka: Tak, tak, Jaromir Nohavica we własnej osobie. Przyjechał z przyjaciółmi z WGB i wystąpił na scenie prezentując kilka utworów ze swojego repertuaru, wciągnął też do zabawy publicznosć.
Powitany wielką owacją także samo żegnany przez borowicką publicznosć. To było niezapomniane przeżycie:

Obrazek
Obrazek


Powody osobiste nie pozwoliły mi doczekać do koncertu Martyny Jakubowicz, ani też przyjechać w sobotę. Cieszę się, że byłem w pierwszym dniu i spotkałem przyjaciół z naszego forum.

Czekam na relacje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Ostatnio zmieniony czw wrz 22, 2011 3:22 pm przez Docent, łącznie zmieniany 1 raz.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » ndz lis 08, 2009 11:08 pm


Wróć do „Gitarą i Piórem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości