Nowy Rok przywitany w Przesiece :)

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Nowy Rok przywitany w Przesiece :)

Postautor: Borowice.pl » wt sty 02, 2007 5:58 pm

Chciałbym publicznie i na forum bardzo podziękować w imieniu braci borowickiej za wspaniałą zabawę sylwestrową i noworoczną w Przesiece! Ekipa była fantastyczna! Wszyscy jestesmy zachwyceni.

Przy okazji informuję, że utrwalony w trakcie imprezy materiał ałdio-videło jest u mnie do wglądu i ze względu na zawartosć nie będzie wystawiony na stronie www, ani takie tam podobne wymysły... No, może za 50 lat... tak jak teraz: Polar-Film - Urlaub im Riesengebirge.

Pozdrawiam Julię i Michała - oj, Wy to macie potencjał!

Tomek
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » wt sty 02, 2007 7:07 pm

No nie! Wyprzedziłes mnie na forum. To ja pierwszy chciałem podziękować za tak aktywny udział braci borowickiej.
Co do potencjału, to muszę publicznie ukłonić się za gitarowo-wokalne występy całej Waszej rodzinki. Nie ma to jak wspólnie pospiewać w górach. Myslę, że stanowimy poważną zimową konkurencję dla Gitarą i Piórem ;) Nocni imprezowicze zgodnie twierdzą, że częsć gitarowa była gwoŸdziem programu. No i te poranne spiewy... żeby 1 stycznia o 10.00 mieć jeszcze energię - to dopiero sztuka.
Cieszę się, że impreza się udała. Gdyby nie mój popis kaskaderski nie byłoby nawet zniszczeń :P
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Wróbel » wt sty 02, 2007 8:20 pm

Popis kaskaderski wyglądał jak zjazd MTB z Chomontowej - wiem bo i w jednym i przy drugim byłem blisko... Zjechałes ze schodów jak taki co na studence wyhamował zjazd:) A Tomek no jak to Tomek... spiew do upadłego a jak rano zagrał to tylko ten co gra na gitarze wie jak czuły się jego opuszki po nocnej grze.. a On dalej grał:) BRAVO! :hello1:

Dziękuję Julii i Michałowi za pokoik na noc - dar z dobrego serca jak mneimam:) Za pyszne sniadania dnai następnego, za pyszną zabawę i zakąski! Dorocie za barszcz, Kasi za miłe towarzystwo przy papierosie (przeciez ja nie Palę:-)) Rysiowi za mandarynki, chłopakom za rozmowy o MTB (choć wielu na pewno zanudzilismy) i wszystkim, naprawdę wszystkim za orginalnego i udanego Sylwestra! :hello2:

p.s. byłem tutaj już wczoraj i chciałem pisać, ale wiem że te prawa zarezerwowane są dla Tomka i Michała :happy5:
Æwirbelek
www.MTB-Team.pl
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » wt sty 02, 2007 9:47 pm

Myslę, że "pewne straty" musiały się przydarzyć, a na pewno lepiej, że to za sprawą gospodarza, a nie gosci... :confused5: (mam nadzieję, że nic poważniejszego Ci się nie stało).

Pisać na forum może każdy zarejestrowany, tylko musi się odważyć (a w razie czego odpowiednie służby mogą taki wpis wykasować) :evil3:

Muszę częsciej trenować na gitarze, bo nie mogę sobie podarować problemów z niektórymi utworami (np. "Och, Ziuta"), nawet pomimo tego, że spożyłem "pewną ilosć" :)
Liczę na to, że to nie był ostatni nasz wspólny koncert (czyli Boziu - proszę daj mi jeszcze taką szansę). Tu chciałem podkreslić bardzo aktywny udział zgromadzonych Pań i Panów - rzadko się spotyka takie chóralne, głosne spiewanie, do tego ze znajomoscią tekstów :hello1: Przy okazji - serdeczne podziękowania dla Krzysia za backup.
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » wt sty 02, 2007 10:01 pm

Artur Wróbel pisze:Dziękuję Julii i Michałowi za pokoik na noc - dar z dobrego serca jak mneimam:)

Cała przyjemnosć po naszej stronie. Wszak miło jest zatrzymać gosci na noc, by rano 1 stycznia cierpieć razem ;)

Artur Wróbel pisze:Za pyszne sniadania dnai następnego, za pyszną zabawę i zakąski!

W tym wypadku chwała wszystkim obecym Paniom (chociaż nie tylko, jak podpowiada zza sciany Jula). Wszak gdyby nie posiłki regeneracyjne nie moglibysmy spiewać do rana!

Artur Wróbel pisze:Rysiowi za mandarynki,

Muszę przyznać, że Rysio trzymał się dzielnie. Mam nadzieję, że miło wspomina imprezę.
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » wt sty 02, 2007 10:34 pm

Rysio jest zachwycony. To były jego pierwsze balety i na pewno będzie co miał opowiedzieć w przedszkolu :) tyle dziewczyn jednoczesnie się nim zainteresowało :love4:
colie
Spacerowicz
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 02, 2007 10:50 pm
Lokalizacja: Wrocław

nowy rok..... mowa!!

Postautor: colie » wt sty 02, 2007 10:58 pm

więc taaaaakkkkk
to prawda, było przednio
dzięxy dla Borowice.sqad za akompaniament no i oczywiscie obecnosć
mieszkańcom, za obcenosć choć nagana za przesiadywanie po kątach :P

wszystkim ocecnym, za tańce, chulanki, sfawole :D
aaa i jednej Pani w szeczgólnosci za pycha barszcz ^^

reasumując nowy rok przywitalismy w uroczym , doborowym towarzystwie
wszystkim ogromne dzięki za to że byliscie
a największe oczywiscie gospodarzom
Ostatnio zmieniony wt sty 02, 2007 10:59 pm przez colie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Wróbel » wt sty 09, 2007 1:34 pm

Jesli ktos ma ochotę popatzreć na kilka fotek z imprezy Sylwestrowej wówczas zapraszam na podany niżej link - tak chyba będzie lepiej aniżeli linkować fotki na te forum.

http://my.opera.com/ciapekx/albums/

Informuję, że nie uprawiałem, żadnej korekty i wszyscy wyglądają tak jak wyglądali:)

Artur.
Æwirbelek

www.MTB-Team.pl
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » wt sty 09, 2007 7:52 pm

fajne fotki!

czy ktos jeszcze ma inne?
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Wróbel » wt sty 09, 2007 8:34 pm

Na pewno partnerka Mateusza (wysoki kolega z zarostem) ma dużo fotek bo cykała taką wielką armatą zdjęcia. O ile pamiętam Agnieszka jej było :laughing5:
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 8:38 pm przez Artur Wróbel, łącznie zmieniany 1 raz.
Æwirbelek

www.MTB-Team.pl
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » wt sty 09, 2007 8:37 pm

Tu mam kilka.
http://www.mtb.cn.pl/users/sylwek/index.html
Trochę chaotyczne, bo nie tylko z imprezy, ale kto był to wie o co chodzi. Do aparatu dorwałem się własciwie tylko w czasie gitarowania, więc nasi wyborni grajkowie są głównymi bohaterami fotek :)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » wt sty 30, 2007 6:14 pm

czy są jeszcze inne foty? (jak teraz nie dopilnuję, to co pokażemy wnukom???) :happy3:

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości