Elektrownia zamiast Wodospadu Podgórnej !

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr paź 08, 2008 12:11 pm

Czasami teoria spisku nie jest jedynym wytłumaczeniem i warto założyć mniej dramatyczne rozwiązania.
Sprawa wygląda następująco: bardzo długo utrzymywałem informację o "zwycięstwie w sprawie wodospadu" w aktualnosciach na stronie głównej serwisu, oraz dodałem odnosnik do niej w "atrakcjach". Jakis miesiąc temu aktualnosci na stronie głównej było już tak dużo, że te najstarsze postanowiłem przekopiować do archiwum. Przeoczyłem jednak fakt, że zaktualizowanego archiwum (z informacją o wodospadzie i kilkoma innymi aktualnosciami z wrzesnia 2007) nie wysłałem na serwer. Paweł ("drugi z administratorów") wczoraj poinformował mnie o tym fakcie i wspólnie doszlismy do przyczyny tego niedopatrzenia.
Wiedząc, że Prokuratura może aktualnie korzystać z informacji zawartych w przesieckim serwisie postanowilismy, że nie będziemy już nadpisywać tych kilku przeoczonych aktualnosci w archiwum, żeby nie mieszać, tylko pozostawimy w archiwum odnosnik do strony w sprawie protestu, który wczoraj dodał tam Paweł.
Podczas trwania akcji protestacyjnej codziennie spędzałem wiele czasu na aktualizowaniu strony poswięconej protestowi, odpowiadałem na dziesiątki maili, umieszczałem nowosci. Jak wszyscy pamiętają, przez kilka miesięcy informacja o protescie była na samej górze strony głównej serwisu. Jest mi przykro, że zostałem oskarżony o "wątpliwe i podejrzane" umieszczenie informacji o protescie małymi literkami i swiadome dezinformowanie. Tym bardziej, że informacja o protescie jest też dobrze widoczna na stronach:
http://www.przesieka.pl/historia.html
http://www.przesieka.pl/mapa_serwisu.html
Zapewniam też, że nie jest prawdą ironiczne stwierdzenie, że ważniejsza jest dla mnie awaria kamery niż sprawa wodospadu.
Samodzielne administrowanie tak dużym już serwisem powoduje czasem niedopatrzenia.
Zawsze szybko reagowałem na sugestie gosci serwisu - naprawdę wystarczy wysłać do nas maila, zamiast publicznie sugerować, że swiadomie wprowadzamy dezinformację.
Awatar użytkownika
Anna Maria
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 151
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Anna Maria » śr paź 08, 2008 5:52 pm

Witam !
Dziękuję za wyjasnienia. Jesli byłam zbyt surowa w ocenie to przepraszam. Aby znaleŸć
dokument, który potrzebowałam, musiałam poswięcić sporo czasu na "wertowanie" stron forum. Nie wpadłam aby szukać na mapie serwisu lub w historii i w dodatku w ciekawostkach. Pozwolę sobie na sugestię. Czy można na zielonym pasku z prawej strony (tak jak budowa kaplicy) umiescić stałą informację o największej atrakcji Przesieki i o całej akcji obrony wodospadu oraz tam umiescić odnosne linki ? Bo naprawdę po wejsciu na stronę nic o całej sprawie nie wiemy. Myslę, że ten zryw mieszkańców i miłosników Przesieki był jedyny w swoim rodzaju i dlatego wart jest uwiecznienia na stronie głównej.
Awatar użytkownika
Anna Maria
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 151
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Elektrownia zamiast Wodospadu Podgórnej !

Postautor: Anna Maria » wt sie 08, 2017 11:48 am

Drodzy mieszkańcy Przesieki i turyści
Wnet mija 10 lat jak po trudnej walce udało się uratować Wodospad w Przesiece. Po tym wszystkim jeszcze dwa razy robiono "zamach" na wodospad.
I znowu wraz z mieszkańcami Przesieki interweniowaliśmy skutecznie w Gminie. Udało się zablokować. Cieszmy się jego widokiem przez długie lata.
:D

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości