konkursy wszelakie

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

konkursy wszelakie

Postautor: olo » wt maja 03, 2005 9:35 am

Na stronie Przesieki znajduje się opis kilku tras wycieczkowych. Moderatorzy strony opisali dodatkowo trasę rowerową na długi weekend. Moja propozycje to trasa z Rozpadliska w Podgórzynie do Szwedzkich skał.Czy ktos ma ochotę na opisanie innych propozycji wycieczek najlepiej ze zdjęciami. Nagroda to jak zwykle mapy wydawnictwa Plan.Najlepiej jak oceny propozycji dokona Wiki bo mieszka najdalej i jest przewodniczącą kapituły konkórsów wszelakich. Myslę że najlepiej będzie aby propozycje wycieczek skierowane były do turystów którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić podczas wypoczynku w Przesiece. Innych ograniczeń nie przewiduje.Co na to cała kapituła 8)
Awatar użytkownika
wik
Spacerowicz
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:36 pm
Lokalizacja: dawniej Przesieka

Postautor: wik » czw maja 05, 2005 6:53 pm

Nie licytujmy sie kto mieszka najdalej a kto najblizej! Chyba, ze to mialby byc pomysl na kolejny konkurs?! Poniewaz Przesieke znam wylacznie z perspektywy turysty pieszego, trudno mi ocenic trasy rowerowe. Na pewno nie brakuje w tym gronie rowerzystow, ktorzy zrobia to :arrow: kompetentnie.
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

konkurs

Postautor: Cieslak » czw maja 05, 2005 7:19 pm

W takim razie deklaruję, że ocenię wycieczki rowerowe. Jesli ktos przysle piesze- oceniać będzie Wik, jesli rowerowe - ja (chyba, że ktos inny ma ochotę; chętnie odstąpię:)
Kto się zgadza, ręka do góry.

Jesli natomiast kolejnym konkursem miałby być jednak konkurs na najładniejsze zdjęcie wodospadu - proszę szanownych członków Kapituły o podniesienie obu rąk :)
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » pt maja 06, 2005 11:55 pm

jeżeli chodzi o konkurs na zdjęcie jestem za. A jeżeli chodzi o opis tras wycieczkowych to myslę że Wiki powinna oceniać wycieczki rowerowe a Gawe piesze. Bo najlepiej będzie kiedy trasa zostanie przedstawiona tak aby ktos nie wtajemniczony chciał skorzystać z propozycji wycieczki.
Cała zabawa to zachęcenie ludzi do skorzystania z innych form turystyki. Np Gawe zakłada plecak bo bardzo mu się spodobała wycieczka z rozpadliska do szwedzkich skał a Wiki na rower bo przeczytała opis trasy rowerowej i musi koniecznie odwiedzić nieco nawiedzonych buddystów w Głębocku.A sukcesem będzie kiedy ktos kto spędza od kilku lat urlop w Przesiece zainteresuje się drogą pod reglami bo przeczytał o tym na www.Przesieka.pl
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » sob maja 07, 2005 9:53 pm

Ok, Gawe i Wiki sie zgadzają? :)
Awatar użytkownika
wik
Spacerowicz
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:36 pm
Lokalizacja: dawniej Przesieka

Postautor: wik » ndz maja 08, 2005 5:24 pm

Niech bedzie! Tylko prosze o przystepne opisy, bo nazwy takie jak "rozpadlisko" niewiele mi mowia :?:

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości