Tworzymy strategię promocji dla gminy Podgórzyn

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Simon
Spacerowicz
Posty: 8
Rejestracja: pt maja 09, 2008 1:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Tworzymy strategię promocji dla gminy Podgórzyn

Postautor: Simon » pt maja 16, 2008 9:15 am

No dobra, koniec tajemnic :)

Jestem przedstawicielem agencji reklamowej, która będzie przygotowywać strategię promocji dla Gminy Podgórzyn. Gmina planuje rozpocząć zorganizowane działania mające na celu przyciągnięcie turystów, inwestorów i organizatorów imprez kulturalnych/sportowych etc. Oprócz tego Podgórzyn otrzyma nowy system identyfikacji wizualnej ( przede wszystkim logo ) i hasło promocyjne.

Stąd wszystkie moje dziwne pytania ( i będzie ich więcej :) ). Ponadto w niedzielę i poniedziałek będę ( wraz z dwiema innymi osobami z agencji ) u Was w gminie na drobny rekonesans . Planujemy m.in. przeprowadzenie ankiet wsród mieszkańców i turystów, rozmowy z włascicielami osrodków wypoczynkowych/sportowych, przedstawicielami stowarzyszeń itp.

Chętnie spotkamy się ( formalnie lub niekoniecznie ) z każdym kto chce/ma na ten temat cos do powiedzenia, ma jakies pomysły uwagi, propozycje, sugestie. Szczególnie liczymy na współpracę i pomoc osób takich, jak spotykam tu na forum - żywo zainteresowanych życiem/historią/przyszłoscią gminy. Takie inicjatywy jak gminne forum czy witryny internetowe poszczególnych miast na pewno są i będą ważnym elementem w strategii promocji.

Każdemu chętnemu do przeslę na PW namiary na siebie. Można na ten temat wypowiadać się również poniżej.
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pt wrz 05, 2008 3:53 pm

Jak tam rezultaty tworzenia strategii promocji dla gminy Podgórzyn?
Czy macie jakies wnioski?
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » pt gru 26, 2008 12:36 am

jak tam strategia? ja tam myslałem że wszystko jest zaplanowane
http://www.przesieka.pl/wybory2006_latto.html
To może poczytajmy sobie
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » pt gru 26, 2008 12:46 am

a i jak urzędnicy Gminy nie zmienią bredni w Biuletynie Informacji Publicznej
na stronie http://podgorzyn.signform.pl/podgorzyn/ ... p?catprz=4
to jak wejde na Ewerest to nie przyznam się że jestem z gminy Podgórzyn

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości