cichociemni z Łodzi i nie tylko

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Wodzu
Spacerowicz
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 12, 2005 10:13 am
Lokalizacja: ŁódŸ

cichociemni z Łodzi i nie tylko

Postautor: Wodzu » wt lip 12, 2005 11:00 am

witam serdecznie wszystkich forumowiczów. dołączyłam niniejszym do Waszego grona.
chciałabym zarzucić temat, który urodził się w mojej głowie parę dni temu, kiedy siedziałam sobie w swojej ukochanej Harcerskiej Bazie Karkonoskiej i patrzyłam na rzesze harcerzy, którzy z mapami biegali po okolicach (na dodatek nie byli to "nasi").
czy mieszkańców / przyjezdnych nie wkurzają te biegające ludziki w dziwnych wdziankach wrzeszczące niemiłosiernie (wiem, ile robimy hałasu...wiem) szperający, szukający, pytający, podnoszący każdy kamyczek?
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

inspirują nie wkurzają ;)

Postautor: Cieslak » wt lip 12, 2005 2:02 pm

Mnie nie wkurzają :) Wprost przeciwnie - inspirują do działania.
Np. kilka lat temu mielismy plan wykrasć im flagę z masztu i oddać za jakies fanty. Plan był gotowy, dziura w płocie upatrzona... Przyszła noc, więc zakradlismy się do bazy, doczołgalismy się do ogrodzenia... ale okazało się, że harcerze zwinęli się akurat kilka godzin wczesniej. Pewnie spodziewali się naszego ataku ;)
Wodzu
Spacerowicz
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 12, 2005 10:13 am
Lokalizacja: ŁódŸ

Postautor: Wodzu » wt lip 12, 2005 2:27 pm

z tym koszeniem nam flagi to akurat każdy kombinuje. tydzień temu nawet dostalismy list, że w nocy tracimy biało- czerwoną. tyle że list znaleŸlismy parę dni po planowanej kradzieży...i flaga nadl dumnie powiewa. i nie radzę mieć planów pobawiania masztu tej ozdoby. od jutra znowu ja pilnuję :twisted:

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości