Wyciąg w Przesiece na ulicy Łąkowej

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Anunti
Spacerowicz
Posty: 18
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Przesieka

Wyciąg w Przesiece na ulicy Łąkowej

Postautor: Anunti » czw gru 10, 2009 7:41 pm

Przed chwilą przejrzałam ofertę zimową Przesieki i zdziwiła mnie jedna rzecz. Zastanawiam się dlaczego w wzmiance o wyciągach narciarskich wpisany jest wyciąg na ulicy Łąkowej. Tego wyciągu tam już nie ma! I to od dobrych kilku lat. Nie ma ani linek, ani talerzyków, cała góra porosnięta jest drzewami! Myslę, że nie ma sensu pisać o tym na naszej stronie (chyba, że w zakładce historia, bo ten wyciąg przeszedł już do historii) i niepotrzebnie wprowadzać turystów w błąd. Wzmianka o tym, że w tym sezonie będzie nieczynny i tak na pewno skłoni turystów do poszukiwania tego stoku, chociażby na przyszłosć. Musi im wystarczyć wyciąg przy Kalińcu, a ten wyciąg mógł istnieć i pamiętam doskonale ilu tam turystów szusowało niegdys do póŸnej nocy :sad: Smutne...

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » pn gru 14, 2009 1:54 pm

Może faktycznie czas już go usunąć. Przez dwa - trzy lata krążyły jeszcze słuchy, że może go ponownie odpalą, ale byłem tam na spacerze dwa tygodnie temu i oprócz budki przy Łąkowej nic nie zostało. Nadziei więc już chyba nie ma. Za to ten przy hotelu Chojnik (dawna Amanda) w Zachełmiu ma być otwarty także dla gosci z zewnątrz.

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości