Sprawy lokalne

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

jaga
Spacerowicz
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 14, 2006 7:47 pm

Sprawy lokalne

Postautor: jaga » wt mar 21, 2006 11:05 am

Czy nic nie dzieje się w Przesiece, że od lutego niema żadnych nowych wiadomosci?
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » pt mar 31, 2006 7:43 pm

juz 23 kwietnia powitanie wiosny w Przesiece

a co do aktualnosci wydarzeń to wciąż liczymy na współprace ze strony samorządu jak i mieszkańców.... jednak jest z tym narazie slabiutko

prowadzimy serwis na odległosć wiec niektóre ciekawostki mogą nam umykać

pozdrawiam
jaga
Spacerowicz
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 14, 2006 7:47 pm

Postautor: jaga » wt kwie 04, 2006 12:01 pm

Ja rozumie,ze jest ciezko prowadzuc cos na odleglosc, ale czy nie ma w Przesiece internautow ktorzy mogliby od czasu do czasu cos napisac o swojej
miejscowosci i zachecac jednoczesnie turystow do odwiedzin. Ja tez jestem z centralnej Polski ale jak mi sie tylko udaje to odwiedzam to magiczne miejsce, a moze wiecej znajomych za ktorymi juz bardzo sie stesknilam, ale juz niedlugo dlugi majowy weekend, i chyba zobacze osoby za ktorymi tesknie. Do zobaczenia w maju :walk:
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » czw kwie 06, 2006 11:09 pm

jaga pisze: ale czy nie ma w Przesiece internautow


no na forum jakos nie moga trafic :?
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Jak w krzemowej

Postautor: Cieslak » czw kwie 13, 2006 8:51 am

Nie ma co narzekać - pamiętasz Gawe jak było kilka lat temu, gdy przesiecki serwisz ruszył? W Przesiece prawie nikt nie miał internetu i wejscia na stronę były prawie wyłącznie z Wrocławia, Poznania, Warszawy... a teraz coraz więcej jest z okolic Jeleniej. Jeszcze kilka lat i będzie jak w Krzemowej Dolinie :D

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości