nowa strona gminy Podgórzyn

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Hanus
Odznaka Mała Złota
Posty: 231
Rejestracja: pt sty 29, 2010 7:38 pm
Lokalizacja: Przesieka

nowa strona gminy Podgórzyn

Postautor: Hanus » wt kwie 12, 2011 11:46 pm

Własnie podziwiam nową stronę podgórzyńską i z podziwu wyjsć nie mogę. Zachwycająco wygląda np. ta "przesiecka" dolina (po wejsciu w szczegóły okazuje się, że jest to najprawdopodobniej widok ze Złotego Widoku). Wręcz jest to Schoene Tal.
Nie mogę się powstrzymać i ogłaszam konkurs "Kto znajdzie więcej błędów". Zapewniam, że nagrody będą atrakcyjne. Jednym ze sponsorów zdeklarował się zostać znany onegdaj forumowiczom z innych konkursów - Olo. Zapraszam do poszukiwań. :happy7:
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Konkurs oczywiscie nawet dwa Kapituła KW reaktywacja

Postautor: olo » śr kwie 13, 2011 12:11 am

Brawo. Myslałem że "szweckie skały" Pani Mariolki to apogeum

http://podgorzyn.signform.pl/podgorzyn/ ... p?catprz=4,

ale głupota urzędników jest bezgraniczna. Przesieka - alpejski zdrój, a widoki przepiękne. I wszystko to za nasze pieniądze.
Do konkursu się dołączam - nagrody oczywiscie MAPY ( bez dotacji z unii, dofinansowania z gminy i żebrania pod płotem na festynie, oczywiscie bez błędów).
Zastanawiam się kiedy ta gmina zasłuży na normalnych urzędników, zawsze musi być na kolanie i na odwal się? Tyle czasu i nowa strona w dodatku byle jaka. Na dwie kadencje to wysiłek ogromny.

Ogłaszam dodatkowo nowy konkurs

KTO TO POWIEDZIAŁ i co ta osoba zażywa (chcę to samo)

"Często w wyobraŸni porównuję nasz teren z rejonem jeziora Mondsee w Austrii. A tam kawiarenki przy brzegu, liczne swiatła, krystalicznie czysta woda w jeziorze, przeróżne gatunki ryb, zdaje się na odległosć wyciągniętej ręki. Niczemu nie przeszkadza szum motorówek, nart wodnych, wędkarze. Tak przecież może być również i u nas. "
Awatar użytkownika
Anka
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 347
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 8:58 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Anka » śr kwie 13, 2011 1:07 pm

No meskalina to nie była :)


Ale kwiatki:
Dolina Czerwieni
Najcenniejsze z punktu widzenia poznawczego, naukowego i turystycznego obiekty przyrody ożywionej i nieożywionej objęte są ochroną prawną w postaci różnych powierzchniowych jej form
Zachełmle
stawy hodowlane w Staniszowle
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » śr kwie 13, 2011 6:18 pm

Anka !To co przeczytałas to stara głupota. Teraz nowa głupota nazywa się www.podgórzyn.pl Ale jak się szybko pisze to się to się takie cos wyprodukuje. Sraczka znaczy wyszła
Awatar użytkownika
KornelO
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 333
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Spod Karkonoszy
Kontaktowanie:

Postautor: KornelO » śr kwie 13, 2011 6:47 pm

Marudzicie, wszak na dole jest napisane "Wersja testowa Oficjalnej strony Gminy Podgórzyn" (podkreslenie moje). :D
Dajcie im szansę. ;)

A na poważnie myslę, że nie od rzeczy byłoby przesłanie listy zebranych błędów do gminy.

PS. Ale to, to ohyda (taka moja mała fobia :? ).
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Anka
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 347
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 8:58 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Anka » czw kwie 14, 2011 8:39 am

Chyba się poczuli - strona nie działa.
Hanus
Odznaka Mała Złota
Posty: 231
Rejestracja: pt sty 29, 2010 7:38 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: Hanus » czw kwie 14, 2011 10:22 am

Spróbuj przez google.

Konkurs oczywiscie został pomyslany jako forma pomocy w "odbłędowieniu" :happy7:

Żeby nie było, że tylko złe strony widzimy, to przyznaję, że w porównaniu ze starą wersją (tą sprzed testowej czy roboczej, która była przez ostatnie pół roku) nowa jest o wiele ciekawsza, nowoczesniejsza i z większą zawartoscią. Widać jednak, że chyba był pospiech w oddawaniu nowej wersji :iconbiggrin:
FourtyFour
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: FourtyFour » czw kwie 14, 2011 10:52 am

To ja taj tylko, żeby nie wyjsc na "złosliwca" :laughing6: i jednoczesnie wziąć udział w konkursie:)... :hello2:
Znalazłem 9 błedów na jednej podstronie :) - (rekord? :idea1: ) i dotyczą one tylko pisowni miesięcy w datach kalendarium (mianownik zamiast dopełniacza, wielką zamiast małą, niechronologicznie...) Jest jeszcze (na tejże podstronie) kilka niekonsekwencji interpunkcyjnych (używanie cudzysłowów i rzeczowników pospolitych jako własnych), ale nie mam sumienia się czepiać... :happy8:
Powspierałbym chętnie :) (bo "napęd i estetyka" mi wyjsciowo odpowiada oraz chcę więcej szczegółowych map, zdjęć i kamer on-line z danymi meteo).
Hanus
Odznaka Mała Złota
Posty: 231
Rejestracja: pt sty 29, 2010 7:38 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: Hanus » czw kwie 14, 2011 10:17 pm

Racja. Po poscie Forty Foura widzę, że konkurs nie należy do najłatwiejszych. Może na poczatek skupmy się na Przesiece. Na pierwszy ogień proponuję:

http://www.podgorzyn.pl/index.php/przesieka.html

Jako podpowiedŸ :laughing6: podam, że po 10-tym zaczęłam powoli gubić się w obliczeniach.
Awatar użytkownika
KornelO
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 333
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Spod Karkonoszy
Kontaktowanie:

Postautor: KornelO » czw kwie 14, 2011 10:46 pm

Chyba faktycznie Was czytają. ;) Obrazek z quadem (tfu!), który wstawiłem w poprzednim poscie, zastał usunięty. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Anka
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 347
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 8:58 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Anka » pt kwie 15, 2011 9:34 am

Hanus a literówki też liczyłas? :laughing6:
FourtyFour
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: FourtyFour » pt kwie 15, 2011 10:19 am

KornelO pisze:Chyba faktycznie Was czytają. ;)

Czytają, czytają... mam nadzieję też, że nie odbierają naszych uwag, jako złosliwe, tylko cieszą się, ze mają "research" i "webdoctoring" za darmo...
A jak jeszcze dodadzą wątek, żebysmy nie dublowali uwag, to zrobimy korektę ku chwale ojczyzny (Przesieki i gminy)...
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pt kwie 15, 2011 6:46 pm

Apelowałem już wiele razy o to, ażeby pracownicy Urzędu Gminy Podgórzyn wyszli zza wirtualnych krzaków, porejestrowali się na tutejszym forum i byłoby jeszcze bardziej rzeczowo. Pewnie im się teraz lica czerwienią... czai się ten, kto nie ma nic do powiedzenia albo nie potrafi pisać poprawnie po polsku i się wstydzi.

Może warto byłoby dodać do strony www.podgorzyn.pl link do tutejszego forum?
Czy może wolelibyscie założyć swoje osobne forum i sami sobie tam umieszczać posty?

A może jednak Was ruszy sumienie w czasie Postu i TAKŻE WY przyłączycie się do tej garstki osób na tutejszym forum, którym zależy na prowadzeniu dialogu w imię lepszej jakosci? Ja się przyłączyłem w 2006 roku i nie żałuję tych ponad 1300 postów... poznałem tu sporo wartosciowych osób, z wieloma się zaprzyjaŸniłem... warto...
Ostatnio zmieniony sob kwie 16, 2011 10:31 am przez Borowice.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pt kwie 15, 2011 7:40 pm

Pracownicy Urzędu Gminy Podgórzyn w dalszym ciągu nadużywają moich praw autorskich. Kiedys sciągali moje zdjęcia ze strony www.Borowice.pl do swoich celów promocyjnych, np. do swoich gazetek Pogórze. Wówczas zwróciłem na to uwagę Zastępcy Wójta Markowi Piwowarskiemu, że wypada Autora zapytać o pozwolenie, a w każdym razie należy podpisać tekst lub zdjęcie, wskazując Ÿródło.

Strona www.podgorzyn.pl zbudowana jest także w oparciu o moje teksty i moje zdjęcia, KTÓRYCH RÓDŁO NIE JEST PODANE. Niestety.

Szanowna Pani Wójt, Szanowny Panie Wójcie - bardzo Was proszę o pierwszy post tutaj, w którym skomentujecie te fakty.
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » pt kwie 15, 2011 8:30 pm

To że korzystają ze zdjęć bez pytania to skandal. Ale którą impreze zorganizowała gmina że się tak chwali. Nawet trasa biegowa to fikcja. Co znaczy ze trzeba zdjąć narty bo droga posypana? Zapytali by się Hanki i Michała gdzie biegają po lasach i by wiedzieli gdzie od biedy mozna polatać. Oni wiedzą bo są praktykami a nie latają palcem po mapie. Jak by poprosili to pewnie bysmy pomogli ale to pasożyty. Wszystkie imprezy powstaly bez udziału gminy albo z jakąs wyproszoną pomocą. Co ma tu robić turysta bo nawet się nie nawali. Brednie Pani Wójt o kawiarenkach nad zalewem można wsadzić sobie między bajki, ale można niewielkim kosztem wyznaczyć nowe szlaki (po niemcach), odsłonić parę skał. Gdzie jest parking dla autobusów? To nic nie kosztuje albo niewiele. Są ludzie i pomysly tylko trzeba posłuchać. Strony Borowice i Przesieka powstały bez udziału gminy i nie ma tam chyba ani jednego babola. A jak tak wygląda prosta strona gminy to co z poważnymi sprawami - rozwojem, strategią, miejscami pracy, dotacjami z unii których zaraz nie będzie. Skończy się tym ze zostaje się wójtem tylko dlatego zeby postawić ładne latarnie koło swojego domu. Co Wam zależy żeby było dobrze włodarze?

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości