jasnie oswiecony wójt

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

jasnie oswiecony wójt

Postautor: olo » wt gru 14, 2004 6:32 pm

czy to nie dziwne ze Pan wójt ma oswietlenie za pieniądze podatników
gosć jest tak obstawiony latarniami ulicznymi (podobno pomysł poprzedniej władzy) jak boisko do nogi dla pierwszej ligi. No ale cóż ekshibicjonizm wójta jest niezaspokojony nie wystarczy mu już że obserwujemy go podczas obiadu teraz mamy go całą dobe jak na widelcu.
Panie "wójt" ja bym chętnie pojezdził na oswietlonym stoku i zaprosił znajomych na nocną jazde - ale Pana bezpieczeństwo przede wszystkim.
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

No i bardzo dobrze!

Postautor: Cieslak » czw gru 16, 2004 2:28 pm

Nie ma co narzekać. Dzięki temu społecznosć lokalna może stale obserwować jak sprawuje się wójt :wink:
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

a skrót

Postautor: olo » czw gru 16, 2004 7:03 pm

Jak ide skrótem po "zaopatrzenie" do Podgórzyna na stacje i to po nocy to łamię sobie nogi- bo nie oswietlone, a mój kolega S musi zamawiać taxi z pobliskich Cieplic. Dopiero zostane mieszkańcem Przesieki (obecnie jestem miastowy) więc nie jestem przyzwyczajony do "skrótu przetrwania" a u misia po nocy pozamykane.
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Taka mała prowokacja bo mało ludzi pisze

Postautor: olo » wt sty 04, 2005 8:01 pm

widze ze nikt nie pociągnął tematu :( . A władzy trzeba patrzeć na ręce. Zauważyłem że prawie całe oswietlenie w Przesiece jest na betonowych słupach z dwoma wyjątkami jeden to obok betonowego starego słupa jest drewniany (taki który w latach 70 stał przy drodze na odrodzenie) i piękne metalowe jak w miescie u wójta. Bo wójt miastowy i przyzwyczajony do jasnosci :idea: . A może by tak Pan wójt też cos napisał bo ja tam żadko bywam i mogę się mylić (jak tak jest to przeproszę). Przecież Pan jest też miłosnikiem Przesieki. Tyle że internet w Przesiece taki słaby i Pan wójt nie korzysta. Ale w końcu komu on jest potrzebny. Przyjedzie taki turysta i spokój zakłuca i jeszcze internetu mu trzeba. Wioska spokojna Pan wójt mieszka przy drodze to i ciszy potrzebuje do pracy dla dobra nas wszystkich. :twisted:
Jolcia
Spacerowicz
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 02, 2005 8:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Aleee poswiata

Postautor: Jolcia » pn lip 04, 2005 7:33 pm

Niedawno byłam w Przesiece i na własne oczy zobaczyłam jasnosc
dajacą po oczach.Oczywiscie był to zakręt koło wójta.Szkoda,że cała
Przesieka nie jest tak oswietlona.W niektórych miejscach można oberwać
i nie wiedzieć komu podziękować! :shock:
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » śr lis 08, 2006 11:59 pm

Czytaliscie co Pan Wójt powiedział

- Efekty inwestycji proturystycznych w szerokim znaczeniu tego okreslenia są już widoczne w obecnej kadencji w postaci wielu nowych punktów oswietlenia drogowego ( w następnej kadencji będą montowane kolejne punkty oswietlenia,

No to ja już wszystko rozumiem :icon_smile:
Wałęsa też interesował się elektrycznoscią i jak daleko zajechał....

Wróć do „Sprawy lokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości