Forum na www.jelonka.com

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

Awatar użytkownika
Dorotka
Odznaka Mała Brązowa
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 25, 2007 11:54 am
Lokalizacja: Wrocław/Borowice

Forum na www.jelonka.com

Postautor: Dorotka » czw lip 05, 2007 11:17 pm

Zaintrygowała mnie zajawka ze strony Jelonki o żmijach. No, bo jak tu się nie bać gada, kiedy dzieci idą do lasu. Ale rozbroił mnie jeden post, którym chcę się z Wami podzielić:

przeczytaj posta z http://www.jelonka.com/?module=template ... &x=83&y=10
Piękny jest :)
Jakbyscie nie znalezli, to poniżej cytuję, choć lepiej artykuł najpierw przeczytać i wczesniejsze posty:

05-07-2007 21:01 | Taj musowu z jelenij

Taj co wy si tak uczypili tyj bidnyj żmiji!? Ta ja z tu chuleru żyje już tyli lat, i ni jedyn raz mni pugryzłu totu cholerstwo, ali jakos si zyje Ta wy maci dużu racji co wy piszeci co si dużu zmiji zagniŸdziłu w Ratuszy, Ali wy zaponimnaci, co oni si paskudni rozmnożyli, bu i na Sudeckij siedzu, a i w Ciplicach si mnozy... Tylku cho-
lera jasna uni jakos ni jadym grozom tylku naszy kiszeni dziurawiom durnuwatymi zarzundzyniami.
Tera si uczypili coby Uzdruwisku w Ciplicach zlikwidować - ot nawyt i pozmiejszawszy styrefy uchonny uzdruwiska budujo duzy sklepy i inkszy rzeczy, cu nawyt szkodyn godyn pisać bu za mału mniejsca na taki pisulki.Taj przyz srodyk uzdruwiska takis nieboski swtorzyni uwidzialu sy drogi, bu wże jemu ganc genauch nogi si poscierali i ni mozy bidactwu chodzić. . Moży znaci jakis odtrutki na ty chulerstwu? Bo wże ćmaga ni pomaga... Tłumacom si wyższom potrzbom...Taj moja Mańcia tyż gada u jakijs wyższyj potrzebi i zara gania do takiegu pokoju gdzie si łonczy z Bałtykim i tam spuszcza z wodu swoji taki pomyszłunki, i ja mam spokój. Mozy inam si udza spóscić w wodom taki pomyslukni żmiji, co tu za nasze piniendzory chcom sobie pofantazjować co tu jeszczy w jeloncy spieprzyć. Ot choćby ta droga w Cieplicowi czy dużo nowych dróg w samyj Jelenminij, . Ali zabili mi klina w łepetyny, po cu uni likwidujom w Jelenij aż dwa ogrody w samym centrum przy Flisaków i drugi na Osiedlu Robotniczym kiedy to jest taki dobru miejscy do zycia zmijów. A tym cu si tam wyżyj mondrzywszy jak si piszy żmiji to dla mnie wsio ganc puc pumada jak si piszy, kiedy tu bydli robi tyli szkody.
Sławek
Odznaka Mała Złota
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 10, 2006 3:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sławek » sob wrz 01, 2007 8:32 pm

Od 12 sierpnia byłem w Borowicach i jakis czas temu rozmawiałem z tomkiem o jego miejscu zamieszkania, cos mnie podkusiło, żeby obejsć borowice i znaleŸć twoją chacjendę Tomku w Borowicach i powiem Ci że bardzo fajny domek. Wiele razy tam przechodziłem i często się zastanawiałem kto się w tym miejscu buduje, teraz stało się jasne. Akurat jak przechodziłem Tomek chyba miał gosci więc nie przeszkadzałem ale następnym razem zajrzę na pogawędkę, oczywiscie nie z pustymi rękami. Tak na marginesie. Gdyby ktos wiedział o działce w Borowicach tak od 1000 m do 3000 tysięcy, ptoszę o cynk kupuję w ciemno. Pozdrawiam. :hello1:
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » ndz wrz 02, 2007 7:12 pm

Hihi, już nie wiem który raz czytam tego posta z jelonka.com i mam ubaw po pachy.
Tak sobie myslę, że te żmije z okolicy mają też sporo wspólnego ze sprawą elektrowni przy wodospadzie w Przesiece... ;)

Wróć do „LuŸźne sprawy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości