Opinie o bazie noclegowej

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

wawrzyniec
Odznaka Popularna
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 07, 2012 10:12 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: wawrzyniec » śr lip 17, 2013 8:30 am

Skąd te wątpliwosci? Przecież p. Magda Siemaszko - Arcimowicz wypowiada się w tej kwestii w słowach pełnych optymizmu: "- Obawiam się, że ta podwyżka czynszu może być dla nas zabójcza. Tym bardziej, że musielismy zadeklarować też realizację planu inwestycyjnego w schronisku ". :twisted: Mnie intryguje co innego: czy mianowicie wspomniany wyżej plan inwestycyjny obejmuje wymianę wysłużonych łóżek i poplamionych materaców - o czym wspomniano tutaj: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3575 ... olsce.html
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr lip 17, 2013 3:48 pm

Po dziesięciu latach za pieniądze z czynszu można by wybudować nowe schronisko. No, może trochę brzydsze :)
FourtyFour
Odznaka Duża Srebrna
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 08, 2010 1:58 pm
Lokalizacja: Przesieka

Postautor: FourtyFour » wt lip 23, 2013 12:35 pm

No.. nie wiadomo, czy się cieszyć, czy już zębami zgrzytać... Z dziesięciu na 17.000 miesięcznie? Pytanie nie tylko, "jak długo się da to wytrzymać", ale też "jak się będzie musiało zmienić schronisko, żeby zarobić 17 tysięcy więcej + przeprowadzić remonty obiektu, który można - jak się okazuje - tak łatwo stracić..."...
Adam Kowalski
Spacerowicz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 19, 2013 3:25 pm
Lokalizacja: Karpniki
Kontaktowanie:

Re: Opinie o bazie noclegowej

Postautor: Adam Kowalski » czw sie 22, 2013 11:24 am

ewcia144 pisze:Perła Karkonoszy posiada reklamę internetową niezgodną z rzeczywistoscią! Zachęca centrum SPA, które posiada malutki basenik z chłodną wodą bez możliwosci pływania, jedną małą jakkuzii, do której jest kolejka!! Wystrój pokoi pozostawia wiele do życzenia! Œciany są brudne, w łazienkach odpada terakota, grzejniiki na życzenie reperuje obsługa. W pokoju nie działał internet, chociaż był w ofercie!! Goscie mogli odpocząć na porwanej skórzanej kanapie w holu! Jadalnia z oknami wychodzącymi na zabudowane podwórze ozdobiona była nieestetycznymi, starymi bukietami suszonych roslin, natomiast w reepcji zawsze postarano się o żywe tulipaniki!! Dowiedzielismy się od obsługi że nie jest to hotel a obiekt pełniący usługi hotelarskie! W takim razie pytanie: dlaczego reklama obiektu w internecie pojawia się w kategoriach hotele?! Dodam do tego cenę za dobę, która w czasie ferii wynosiła 285 zł. za pokój 2-os. (kożystanie z tego basenu, sauny, siłowni i jakuzii oraz sniadań i internetu). Ludzie licząc na komfort obiecany w ofercie czują się zawiedzeni, a nie sposób pytać np o wystrój, porządek i windę (której tam nie ma), czy wielkosć basenu, kupując ofertę za spore pieniądze!!!


Dzięki za ostrzeżenie Ewcia
Pasjonat Gór, przeprowadziłem się tutaj niedawno, aby rozpocząć nowe życie http://www.karpacz.net/
wawrzyniec
Odznaka Popularna
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 07, 2012 10:12 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: wawrzyniec » sob lip 26, 2014 8:32 pm

A czy "Liczyrzepa" w końcu działa, czy nie?
video
Spacerowicz
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 04, 2014 6:58 pm
Lokalizacja: Oborniki
Kontaktowanie:

Postautor: video » pn sie 04, 2014 7:02 pm

jeeej jak dobrze, że trafiłam na te forum, chciałam się w to miejsce wybrać i zakwaterować wraz ze znajomymi ale dzięki wam wybiorę cos odpowiedniejszego
wawrzyniec
Odznaka Popularna
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 07, 2012 10:12 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: wawrzyniec » śr sie 06, 2014 3:27 pm

Czy to moje pytanie o „Liczyrzepę” sprzed ładnych paru dni było idiotyczne i jako takie nie zasługiwało na poważną odpowiedŸ, czy też mam rozumieć, że umieszczony 10.06.2014r. na przesieckiej stronie news: „Pensjonat Liczyrzepa został ponownie otwarty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...” – jest … hmmm…cokolwiek mało aktualny? Bo jakos trudno tę ofertę sobie wyklikać przy rzeczonym newsie, a i na interaktywnej mapie Przesieki - też... :-(
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » pn wrz 15, 2014 7:47 am

wawrzyniec pisze:Czy to moje pytanie o „Liczyrzepę” sprzed ładnych paru dni było idiotyczne i jako takie nie zasługiwało na poważną odpowiedŸ, czy też mam rozumieć, że umieszczony 10.06.2014r. na przesieckiej stronie news: „Pensjonat Liczyrzepa został ponownie otwarty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...” – jest … hmmm…cokolwiek mało aktualny? Bo jakos trudno tę ofertę sobie wyklikać przy rzeczonym newsie, a i na interaktywnej mapie Przesieki - też... :-(

Przeoczyłem ten temat. Już odpowiadam. Dostałem informację od włascicieli Liczyrzepy, że otwierają, a chwilę potem kontakt się jednak urwał. W związku z tym, że nie mam pewnosci czy osrodek faktycznie działa, skasowałem tą ofertę, żeby nie wprowadzać w błąd. Jesli dowiem się czegos nowego, to dam znać.

Wróć do „Turystyka w Karkonoszach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości