Strona 1 z 1

ankieta - atrakcyjnosć czeskich Karkonoszy

: śr wrz 21, 2011 1:56 pm
autor: qz1
Drodzy Turysci, Drogie Turystyki,

mam ogromną prosbę do wszystkich osób, którym nie jest obca czeska strona Karkonoszy o wypełnienie ankiety, której wyniki zostaną wykorzystane w napisaniu pracy magisterskiej pt.: Atrakcyjnosć czeskiej strony Karkonoszy.

link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/70163/at ... noszy.html

serdecznie dziękuję :)

: ndz wrz 25, 2011 11:10 am
autor: Cieslak
Drogi qz1,
a czy po wypełnieniu ankiet opublikujesz ich wynik na tym forum? Taka obietnica na pewno by nas zmotywowała do ich wypełnienia :)

: ndz wrz 25, 2011 2:03 pm
autor: qz1
Jasne, że tak :)

zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie. na dzis dzień mam aż 1 (jedną) ankietę :/

: pn wrz 26, 2011 8:50 am
autor: Anka
Przydałoby sie parę rzeczy poprawić - np. przy porach roku jest tylko możliwosć zaznaczenia jednej. A jak ktos bywa np. i latem i zimą?

: pn wrz 26, 2011 9:01 am
autor: KornelO
Popieram (własnie miałem to napisać).
Moim zdaniem powinna być możliwosć zaznaczenia od 1 do 4.

: śr wrz 28, 2011 10:25 pm
autor: Borowice.pl
trzeba poprawić

: pt wrz 27, 2013 7:52 am
autor: Borowice.pl
Zostałem poproszony przez doktorantkę przygotowującą pracę o pomoc w dystrybucji ankiet mających zbadać jak mieszkańcy pogranicza polsko-czeskiego i przybywający na nasz teren turysci postrzegają możliwosci (i potrzebę) rozwoju transgranicznych produktów turystycznych. Bardzo Was proszę o poswięcenie paru minut na wypełnienie ankiety (na wszelki wypadek załączam obie wersje, niech każdy wybierze własciwą, w zależnosci od tego, czy jest turystą czy mieszkańcem pogranicza) i odesłanie jej na adres: [email protected]

: pt wrz 27, 2013 10:46 am
autor: Cieslak
Drogi Tomaszu,
czy dopilnujesz, żeby wyniki ankiety zostały opublikowane na tym forum? :)
Dotychczas wszyscy ankieterzy robili nas w balona i po wypełnieniu - znikali.
Ty nam chociaż tak łatwo nie uciekniesz! :)

P.S Czy posiadacze letnich domków to mieszkańcy, czy turysci (chodzi o fakt zameldowania, czy częstego przebywania na pograniczu)?

P.S 2 Już widzę, że będę miał problem z wypełnieniem częsci ankiety (nie mówiąc już o jej interpretowaniu). Jesli mam ocenić częstotliwosć swoich przyjazdów w skali 0-10, gdzie 10 to przyjazdy codziennie, to turysta przyjeżdżający na pogranicze np. 10 razy do roku powinien wpisać odpowiedŸ.... no własnie, jaką? 5 oznaczałoby, że przyjeżdżam co dwa dni. Matematycznie wychodzi mi, że powinienem wpisać cos między 0 i 1. Chyba zaokrąglę do zera... :)

: pt wrz 27, 2013 7:06 pm
autor: Borowice.pl
ja staram się utrzymywać kontakty z osobami, które piszą takie prace; wiele prac otrzymałem, ale z zastrzeżeniem, aby ich nie publikować - czasami jeszcze przed obroną :)

w sprawie wypełniania musisz sobie sam poradzić