Plany rowerowe 2007 r.

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Plany rowerowe 2007 r.

Postautor: Borowice.pl » śr sty 17, 2007 2:53 pm

Kolejny temat, na jaki chciałbym z Wami pogadać, to Wasze plany rowerowe na 2007 r.

Zacznę od siebie: ja chciałbym w 2007 r. pojeŸdzić w ramach trzech obszarów:

1. MTB Maraton - prawdopodobnie w imprezie www.bikemaraton.com , bo edycje będą bliżej niż podczas imprezy www.bikemaraton.pl

W trakcie tej imprezy chciałbym dojechać do mety w co najmniej 5 wyscigach na dystansie MEGA, uzyskując w swojej kategorii M4 łącznie co najmniej 1500 punktów, co powinno mi dać miejsce w pierwszej pięćdziesiątce.

2. Pojedyncze starty w innych maratonach rozgrywanych w rejonie Karkonoszy, np. www.bikemaraton.pl , www.krkonosskypohar.cz

W trakcie tych imprez nie nastawiam się na żaden wynik, a zależałoby mi na poznaniu innych tras oraz ludzi - organizatorów i uczestników. Szczególnie zależy mi na czeskiej imprezie.

3. Rekreacyjnie w rejonie Karkonoszy.

To najchętniej z innymi uczestnikami. Tu możemy nawet zaaranżować cykl, z różnymi trasami, bo jak było widać na Nowym Roku w Przesiece, zainteresowanych jest sporo. Liczę na Waszą pomoc, inwencję, fajny dobór tras dla wszystkich.

A jakie plany na 2007 r. macie Wy, bikerzy?
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Wróbel » śr sty 17, 2007 3:29 pm

Poniżej hihi :D
Ostatnio zmieniony czw lut 15, 2007 2:56 pm przez Artur Wróbel, łącznie zmieniany 2 razy.
Æwirbelek
www.MTB-Team.pl
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr sty 17, 2007 3:44 pm

Ja nie mam sprecyzowanych planów. No może oprócz tego, że chcę wyciągnąć na jakis maraton moją Julię :)
Piszcie, gdy będziecie wybierać się w góry. Będę jeŸdził jak tylko znajdę wolną chwilę!
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Wróbel » czw sty 18, 2007 10:42 am

Faktycznie... Ty Mode"l"ato"l" ales się rozpisał :D
Æwirbelek

www.MTB-Team.pl
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » czw sty 18, 2007 10:47 am

Przyznaję, moje podejscie do bikea jest skandalicznie niepoważne. I to własnie w rowerze podoba mi się najbardziej ;)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » czw sty 18, 2007 11:19 am

zara-zara, a kto systematycznie opisuje trasy? (i potem to jeszcze wydaje drukiem!)

chcesz mi wmówić, że to takie nieplanowane działanie?

ty tu nam nie kręć, tylko zeznawaj gdzie będzie jechane w tym roku
bondido
Odznaka Popularna
Posty: 63
Rejestracja: pt lut 09, 2007 10:57 pm
Lokalizacja: Wrocław :(

Postautor: bondido » pt lut 09, 2007 11:07 pm

Witajcie :)

Ja chciałbym nie dać się przescignąć Arturowi. Ale dotarłem na to forum i poznałem plany więc może sobie odpuszczę albo ucieknę na MINI ;-)
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » sob lut 10, 2007 1:20 am

To możemy razem wystartować w mini. Namówię moją Julię, zeby też wystartowała w mini - będę miał wymówkę :)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » sob lut 10, 2007 3:52 pm

Własnie pokazały się terminy i lokalizacje maratonów rowerowych na 2007 rok. Wczoraj wieczorem konwertowalismy z Arturem i Dorotką punkty Pomógł (poszło kilka czteropaków) i zaczęlismy planować sezon 2007, w tym, uwaga cykl MTB Borowice.pl. Szczegóły wkrótce.
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » sob lut 10, 2007 4:09 pm

fiu fiu

no to ja juz prosze o szczegóły tego MTB Borowice.pl :!:
bondido
Odznaka Popularna
Posty: 63
Rejestracja: pt lut 09, 2007 10:57 pm
Lokalizacja: Wrocław :(

Postautor: bondido » sob lut 10, 2007 9:10 pm

Borowice.pl pisze:Własnie pokazały się terminy i lokalizacje maratonów rowerowych na 2007 rok. (...)


Gdzie się pokazały?

Borowice.pl pisze:(...) cykl MTB Borowice.pl. Szczegóły wkrótce.


Baaardzo interesujące :)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » ndz lut 11, 2007 11:03 pm

Wstępnie ujawnię, że marzą nam się cztery rodzaje przejazdów rowerowych w kilku edycjach:

- czasówka, dobra trasa to np. Borowice - Droga Sudecka - Przełęcz Karkonoska,
- MTB maraton - mamy w okolicy sporo możliwosci,
- MTBO - wyscig na czas połączony z elementami "na orientację",
- pełna rekreacja, połączona z "zaliczeniem" atrakcyjnych punktów, czyli możliwie duży limit czasowy na przejazd całej trasy oraz największy akcent położony na odwiedzenie wszystkich punktów na trasie i ich opis/interpretacje.

Taki program powinien zainteresować szeroką rzeszę rowerzystów, zwanych gdzieniegdzie bikerami.

Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Wróbel » czw lut 15, 2007 2:58 pm

Zgodnie z tym co obiecałem wczesniej i po kilku burach Tomasza ja piniżej opisuję swoje plany rowerowe.

I. Po pierwsze moje plany rowerowe nastawione będą na zabawę i oczywiscie postępy w osiąganych wynikach na różnych Mataronach MTB i czasówkach.

II. Po drugie własnie organizuję drużynę kolarską MTB-Team, którą będę się opiekował i wspólnie mam nadzieję uda nam się przejechać kilkaset kilometrów wspólnie po górach.

III. Po trzecie wraz z Borowice.pl robimy a raczej chcemy zrobić cykl amatorskich maratonów o nazwie MTB Borowice.pl.

Odnosnie planów startowych:

1. Zaliczyć co się da na ESCE i Intelu ale głównie w Karkonoszach i okolicy, chyba że będą inne plany strategiczne związane z tworzonym przeze mnie TEAMem. Oczywiscie cel to dobra zabawa ale i miejsce w pierwszej 70tce OPEN a może i 50tce.

2. Zagraniczne sciganie/jeżdżenie tysz fajnie by było - jadę z Tobą Tomasz na "kolo" zresztą już mamy zaproszenie przecie do Karela:) Planujemy objechać kilka imprez w Czechach z racji bliskosci tych imprez do granicy z Karkonoszami a dokładnie z Borowicami.

3. TransCarpatia i tutaj miejsce w open w 10tce albo przynajmniej w MAN w 10tce. Wraz z Radkiem Karlickim (nie ma tu go jeszcze na forum) planujemy ostro powalczyć w 2007 roku aby nasze 18 miejsce poprawić w Manach.

4. MTB Borowice.pl i tutaj oczywiscie jesli będzie taka możliwosć wystartować bo jesli się jest organizatorem to niestety nie zawsze można sobie pozwolić na zabawę. :happy8:

5. Biały Kosciół jak co roku od dwóch lat ale tutaj ponownie nie wiadomo kiedy i czy się impreza odbędzie. Zdecydowanie jednak polecam bo to całkiem fajny wyscig choć raczej lajtowy:)

Pozdrawiam.MTB-Team
Æwirbelek

www.MTB-Team.pl
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » czw lut 15, 2007 4:51 pm

No, teraz lepiej. Przyznałem punkt "Pomógł" - jak dla Ciebie do skonwertowania na 3 kefiry! Mogą być nawet 0% !
bondido
Odznaka Popularna
Posty: 63
Rejestracja: pt lut 09, 2007 10:57 pm
Lokalizacja: Wrocław :(

Postautor: bondido » czw lut 15, 2007 5:58 pm

Pomógł i rozjasnił.

Powodzenia Arturze :-)

Mój plan na razie to złożenie do końca nowego roweru. Brakuje tylko i aż sztycy.

Cykl borowice.pl - doskonały pomysł i perspektywiczny.
W przyszłosci do 'kompletu' może rozszerzenie o dyscypliny grawitacyjne? Jakis 4x ? Wszak wyciąg i stok w Borowicach jest :)
Spróbujcie jak najszybciej ustalić terminy żeby cos innego się nie wcisnęło.

Wróć do „Turystyka w Borowicach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości