Monografia Borowic

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Monografia Borowic

Postautor: Borowice.pl » wt sty 30, 2007 5:48 pm

w związku z powtarzającymi się pytaniami o monografię miejscowosci Borowice, chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że nakład wydania pierwszego i drugiego został już wyczerpany; to są już przysłowiowe "białe kruki", czego najlepszym dowodem była zacięta licytacja w trakcie XV Finału Wielkiej Orkiestry Œwiątecznej Pomocy w Podgórzynie w dniu 14.01.2007, pomiędzy strażakami z OSP Miłków a przedstawicielami www.Przesieka.pl (myslę, że to nie będzie żadna tam zdrada tajemnicy, jesli napiszę, że Cieslak wygrał licytację i to, co najdziwniejsze, i czego jeszcze w życiu nie widziałem, przy wsparciu finansowym swojego konkurenta, czyli OSP Miłków!!!)

obecnie trwają prace nad trzecim wydaniem monografii Borowic i tu mam ogromną prosbę do wszystkich, którzy mieli okazję zapoznać się z poprzednimi wydaniami (szczególnie drugim, które już było rozszerzone m.in. o rozdziały o poczcie i stemplach pocztowych i turystycznych), aby przekazali mi swoje uwagi krytyczne; bardzo proszę napiszcie trzy rzeczy które wam się spodobały oraz trzy, które wam się nie spodobały, albo których jeszcze nie ma, a powinny być

liczę na głosy wszystkich, ale w szczególnosci zapraszam do "raportu z lektury": Cieslaka, Gawe'go, m_ajk'a, Artura, ...
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Wróbel » czw lut 15, 2007 3:04 pm

Podoba mi się:
- Historycznie opracowane Borowice, co było, co się stało, poczta, stemple, itp.,
-

Brakuje mi:
- Map z trasami wycieczek, takich np. miniaturek dla turysty laika jakim kiedys byłem kiedy pierwszy raz trafiłem do Borowic,
- Dobrze by było zrobić podobnie jak masz w albumach, czyli hostorie domów z obecnym i dawnym foto, z historią danego domu i mieszkańców i może jakis wywiadzik,
-
Æwirbelek
www.MTB-Team.pl
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » czw lut 15, 2007 4:32 pm

Super! Piękne dzięki za kreatywne podejscie! Natychmiast nadałem punkt "Pomógł"! :hello2:

Wróć do „Turystyka w Borowicach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości