Po powrocie z Przesieki

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Ania z Poznania
Odznaka Popularna
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 01, 2005 4:16 pm
Lokalizacja: Poznań

Po powrocie z Przesieki

Postautor: Ania z Poznania » wt sie 23, 2005 7:32 pm

Piszcie swoje wrażenia.
Ci, co przyjechali po raz pierwszy.
Piszcie swoje spostrzeżenia, co się zmieniło.
Ci, co wrócili z Przesieki po raz kolejny (zresztą wrażenia jak najbardziej też możecie pisać)
Ania z Poznania
Odznaka Popularna
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 01, 2005 4:16 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Ania z Poznania » wt sie 23, 2005 7:46 pm

Nam się zachciało pójsć na Srebrne Kaskady, na mapie była oznaczona porządna scieżka (chociaż nieoszlakowana). Œcieżka okazała się przyzwoitą drogą, tyle że... na mapie był zaznaczony mostek. Okazało się, że mostek należy do historii. Moje dziecko przeskoczyło jakos przez potok po kamieniach, ja próbowałam i stwierdziłam że każdy niech liczy na swoje możliwosci, nie mam zamiaru wpasć do potoku ze sliskich, omszałych kamieni. Więc nie zobaczyłam kaskad.
Nie mam pojęcia kiedy mostek został zawalony, kto wie czy nie podczas wielkiej powodzi, ale przepraszam bardzo, ja specjalnie w tym roku kupiłam nową mapę, żeby mieć aktualną.
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Ktory mostek?

Postautor: Cieslak » ndz sie 28, 2005 4:44 pm

Ktory mostek? Ten przy drodze Podgorzyn - Borowice?
Ania z Poznania
Odznaka Popularna
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 01, 2005 4:16 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Ania z Poznania » ndz sie 28, 2005 7:11 pm

Nie, w górnej częsci Pdgórnej, mniej więcej na wysokosci Szwedzkich Skał, przed dopływem Srebrnego Potoku, własnie na nim były oznaczone na mapie Srebrne Kaskady, do których nie dało rady dotrzeć.

Wróć do „Turystyka w Przesiece”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości