Co sądzisz o osrodkach w Borowicach?

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » wt maja 15, 2007 1:03 pm

Jak będziesz tam dzwonił, to powiedz, że widziałes na stronie internetowej i to, co tam zobaczyłes Cię przekonało, żeby zadzwonić :)
Sławek
Odznaka Mała Złota
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 10, 2006 3:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sławek » wt maja 15, 2007 1:08 pm

napewno powiem. Poza tym strona prawdopodobnie przypadkiem stała się również stroną reklamową dla tego pensjonatu, przynajmniej dla tych, którzy odwiedzają forum. Kolejny wielki plus. :thumbright:
Awatar użytkownika
Dorotka
Odznaka Mała Brązowa
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 25, 2007 11:54 am
Lokalizacja: Wrocław/Borowice

Postautor: Dorotka » śr maja 16, 2007 1:12 am

ge_mi pisze:Domek Gruszeckich zrobił na mnie wrażenie... Przywiązuję dużą wagę do czystosci i detali. Pachnąco, hmmm domowo... Wyposażony w podstawowe rzeczy - kubki, sztućce, itp. No i na piwko do Dorotki blisko :happy8:


Czyżby Małgos tu do nas zawitał? :love4:
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Wróbel » śr maja 16, 2007 7:26 am

Zawitała już jakis czas temu ino Ciebie nie było :P
Æwirbelek
www.MTB-Team.pl
Awatar użytkownika
ge_mi
Spacerowicz
Posty: 14
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 6:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: ge_mi » pt maja 18, 2007 9:06 am

Niom, zgadza się, Dorotko :) Czas najwyższy, no nie? Tak swoją drogą, to przytaszczyłam sobie już rower, a nawet dwa, hihi
mam w sobie dużo wewnętrznego dziecka... i nie zawaham się go użyć :)
Awatar użytkownika
Dorotka
Odznaka Mała Brązowa
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 25, 2007 11:54 am
Lokalizacja: Wrocław/Borowice

Postautor: Dorotka » śr maja 23, 2007 8:11 am

Nio, nie bylo przecie nas. Poza tym ja czesto czytam forum, jak Tomek na nim jest i temu sie nie loguje :)

To kiedy, Malgosiu na rowerki, a? :jerk:
Awatar użytkownika
ge_mi
Spacerowicz
Posty: 14
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 6:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: ge_mi » śr maja 23, 2007 9:56 pm

Jak tylko zdam egzamin :) Bo weekendami serce mi sciska. Tak pięknie a ja nos w książki wkładam.
Trenuję sobie póki co po asfalcie. Do gór się nie umywa, lecz dobre i to.

Trochę się za Wami stęskniłam :D
mam w sobie dużo wewnętrznego dziecka... i nie zawaham się go użyć :)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » ndz wrz 30, 2007 10:48 pm

Trudno. Trzeba opracować kryteria opisu i oceny bazy noclegowej. Czy ktos z Was ma już jakies doswiadczenia na tym polu?
Sławek
Odznaka Mała Złota
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 10, 2006 3:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sławek » pn paź 01, 2007 12:32 pm

można by przy tym kryterium pomysleć również o sondzie, w której możnaby zamieszczać uwagi na temat polepszenia jakosci oferowanych, to może ułatwić wybór danego osrodka. Mogło by to również dać do myslenia prowadzącym osrodki co ewentualnie mogliby poprawić. :hello2:
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pt sty 11, 2008 9:51 pm

Dochodzą do mnie bardzo sprzeczne opinie odnosnie osrodków w Borowicach. Myslę, że jest to spowodowane nie tylko subiektywnymi ocenami odwiedzających, ale także różnorodnoscią oferty nawet w ramach tych samych osrodków. Przy kolejnych wpisach proszę o precyzyjne informacje, np. numery pokojów lub domków.
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » śr lut 04, 2009 9:51 am

Dom poniżej Limby, naprzeciw krzyża, który niedawno kupiła Pani Nadine Serafin z Francji ma także pokoje do wynajęcia... jesli ktos tam już był, to proszę o opis.
Ostatnio zmieniony ndz lip 17, 2011 6:04 pm przez Borowice.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
PaStKaz
Spacerowicz
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:21 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: PaStKaz » pt kwie 01, 2011 10:28 pm

A ja mam takie małe zapytanie. Otóż poszukuję miejsca noclegowego na kilka czerwcowych dni w Borowicach własnie (aczkolwiek najbliższa okolica pod tytułem Przesieka, czy Podgórzyn także akceptowalna). Przy czym kryterium jest własciwie tylko jedno: cena. Chodzi bowiem o to aby podczas całodziennych wojaży na rowerach bagaż był bezpiecznie schowany. Tak po za tym, to własciwie możemy spać na dworze. Czy w samych Borowicach istnieje obiekt gwarantujący minimalistyczne warunki i adekwatną do tego cenę?
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » sob kwie 02, 2011 7:39 am

Zadzwoń do Gruszeckich: www.Borowice.pl/gruszecki
ZETES
Spacerowicz
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 20, 2011 7:19 pm
Lokalizacja: ŁódŸ

Postautor: ZETES » śr lip 20, 2011 7:42 pm

...Powiedzcie mi, jakie są szanse na kilkudniowy nocleg/kwaterę dla jednej osoby własnie w Borowicach na przełomie lipca i sierpnia?...

Edycja: Pytanie nieaktualne.
salwador27
Spacerowicz
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 05, 2012 10:51 pm
Lokalizacja: głogów

Pensjonat Dom Tatry w Borowicach

Postautor: salwador27 » czw sty 05, 2012 11:15 pm

Witam czytając powyższe posty chciałbym odniesć się co do Domu Tatry , maiłem zaszczyt goscić tam kilka razy a pierwszy raz był po wizycie w hotturze wyszedłem z niego z hukiem ponieważ zraził mnie tamtejszy klimat ,postanowiłem zajechać do tatr i pierwsze wrażenie bardzo miłe, powitała mnie miła obsługa i zaskoczył przytulny domowy klimat z zapachem domowego jedzenia szykowanego w tamtejszej kuchni . Spędziłem tam weekend delektując się ciszą, piękną okolicą otoczoną zielenią i niepowtarzalnymi w smaku posiłkami konsumowanymi w dużej sali przy ogromnym stole .Co do standardu to ogólnie nie ma na co narzekać jest czysto, schludnie i przytulnie a to wszystko w jakby odrestaurowanym klimacie póŸnego PRL-u, łazienki są w pokojach i też na korytarzu (przy kilku wizytach gosciłem w tym i tym ) i nie ma tragedii. Zaletą tego magicznego miejsca jest też ogromny taras na którym poszło kilka litrów piwa . Ostatnia moja wizyta była w Sylwestra i naprawdę przeżyłem tam niepowtarzalne chwile , swietna zabawa przy super muzyce i super jedzeniu . Polecam serdecznie www.pensjonat-domtatry.pl

Wróć do „Turystyka w Borowicach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości