Œnieżka zdobyta :D 05.01.2008r

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

Logan
Odznaka Mała Brązowa
Posty: 108
Rejestracja: czw lut 22, 2007 8:11 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Œnieżka zdobyta :D 05.01.2008r

Postautor: Logan » śr sty 09, 2008 12:22 pm

Witam serdecznie

Mam przyjemnosć zdać relacje z sobotniej wycieczki. Z dworca PKP o godzinie 7:10 wyruszlylismy autobusikiem PKS. Kierunek: Karpacz - Biały Jar. Z tego miejsca żółtym szlaczkiem, czyli dawnym torem saneczkowym doszlismy do schroniska "Strzecha Akademicka". Początkowo planowalismy udać się szlakiem niebieskim na Samotnie, a następnie na Strzechę. Niestety okazało się że szlak niebieski jest zamknięty. Dalej chcielismy isć na Kope, ale zamknięty szlak skutecznie pokrzyżował nasze plany. Tak więc z Kopy wyszła kupa. Dalej dotarlismy, na początku szlakiem niebieskim, a póŸniej "zimowym szlakiem" do Œląskiego Domu. W tych rejonach zaczął dawać o sobie znać silny wiatr, na mniejsych wysokosciach było cieplusi :) Droga Jubileuszowa zamknięta, szlak czarny otwarty, lecz mocno oblodzony. I tutaj zaczęła się frajda :D Wejscie na Œnieżke w taką pogodę było wyjątkowym pzeżyciem :) Na punktach widokowych po rozłożeniu rąk i ustawieniu się tyłem do wiatru można było spokojnie oprzeć się na wietrze. Powrót w sumie taką samą trasą tylko w drugą stronę :) Po dojsciu do Strzechy udalismy się na Samotnie, a następnie drogą dojazdową wyszlismy na zielony szlak rowerowy, następnie Polana i drogą Bronka Czecha --> Karpacz Biały Jar.

Fotki
http://picasaweb.google.com/Loganik85

Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr sty 09, 2008 7:52 pm

No nieŸle, nieŸle... Chyba czas żebym i ja wybrał się na Œnieżkę, bo zaczynam zazdroscić :)
Awatar użytkownika
pitgora
Spacerowicz
Posty: 16
Rejestracja: sob sty 05, 2008 6:22 pm
Lokalizacja: Olszyna
Kontaktowanie:

Postautor: pitgora » śr sty 09, 2008 10:29 pm

Ja spróbuje w te niedziele o ile pogoda pozwoli, miałem zaczekać ale ......... :iconbiggrin:
Piter
Awatar użytkownika
wkarkonosze
Odznaka Mała Złota
Posty: 211
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 7:40 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: wkarkonosze » czw sty 10, 2008 10:52 am

No, no Logan, niezłe foty. Trafiliscie na super pogodę do zdjęć. Gratuluje!
Zdjęcia pod słońce są udane pod warunkiem, że się robi słońce, a nie jest ono przypadkowo :)

Wróć do „Relacje i planowane wyprawy w góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości