XIX edycja 10-11.08.2007

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Sławek
Odznaka Mała Złota
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 10, 2006 3:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sławek » wt sty 08, 2008 9:58 pm

To skandal, żeby nie było festiwalu w Borowicach.
Ludzie trzeba cos z tym zrobić. Czy ktos może ma pomysł jak to załatwić ?
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » śr sty 09, 2008 12:41 pm

Cieslak pisze:A co ze stronką festiwalu? Jeszcze ruszy?

Tak, oczywiscie.
Stowarzyszenie SE nie opłaciło w porę serwera i dostawca hostingowy bez przypomnienia wyłączył stronę, jak tylko dojdzie do nich opłata, to ponownie uruchomią, a strona jest własnie swieżo zaktualizowana o galerię zdjęć.

Też jestem przeciwny przeniesieniu koncertów "Gitarą i Piórem" do Karpacza, bo to już nie będzie to samo, ale ponieważ nie mam na to wpływu, więc nie będę się stresował. Decyzja zapadła jeszcze jesienią, ale to nie ja byłem upoważniony do jej ogłoszenia.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
wkarkonosze
Odznaka Mała Złota
Posty: 211
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 7:40 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: wkarkonosze » czw sty 10, 2008 10:44 am

Podejrzewam, a mogę tylko gdybać, powodem są względy finansowe. Niestety w dzisiejszych czasach mało jest imprez organizowanych non-profit. Pewnie w Karpaczu zgromadzi ona większą grupę widzów, otrzyma promocję miasta itp., a co za tym idzie przyciągnie sponsorów i ma szansę na nowo się rozkręcić. Problemem zapewne nie jest dotychczasowa lokalizacja tylko brak kasy na rozpropagowanie imprezy w kraju, a teraz bez promocji mało, co "wypala". Nasze sentymenty to niestety za mało. Tak naprawdę jak impreza przetrwa tą próbę i będzie bardziej nagłosniona w mediach, a w Karpaczu pewnie tak będzie, to może kiedys wróci do Borowic i tylko wyjdzie jej to na dobre, a czy wróci zależy w dużej mierze od gminy.
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » czw sty 10, 2008 4:03 pm

A może sami zorganizujemy XX edycję Gitarą i Piórem w Borowicach?
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » czw sty 10, 2008 7:38 pm

A jak się teraz będzie nazywało GiP w Karpaczu- "Gitarą i Piórem, czyli Karpackie spotkania z poezją spiewaną" ? To się kojarzy z Karpatami :P

Co do propozycji Tomka... organizacja GiP w Borowicach na dziko - czyli powrót do korzeni. Brzmi nieŸle :) Jesli będzie gitara, Rohozec i kilku współspiewaczy to będę spiewał -może fałszując, ale szczerze, od serca :)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » czw sty 10, 2008 10:00 pm

Można zrobić na dziko, można też zrobić cos więcej...

...a pospiewać zawsze możemy :)

Wróć do „Gitarą i Piórem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości