Spotkajmy się na szlaku

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak, wkarkonosze

Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Spotkajmy się na szlaku

Postautor: Sylwester » sob wrz 09, 2006 9:37 am

9/10.09.06
Biały Jar - Kocioł Łomniczki, Œląski Dom, Lucni Bouda i eksploracja w głąb Czech, powrót na czerwony przejsciem turystycznym od strony Lucni, noc w rejonie schroniska Ks Henryka, lub innym bardziej spokojnym miejscu, powrót prawdopodobnie przez Polanę, Borowice, Przesiekę...
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » wt wrz 12, 2006 10:10 pm

16.09 - Karpacz - Polana - Samotnia - Strzecha - Spalona Strażnica - za pkt. widokowym nad Wlk. Stawem zejscie na Polanę, a dalej do Karpacza, przetną się czyjes scieżki z moimi?
Awatar użytkownika
wkarkonosze
Odznaka Mała Złota
Posty: 211
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 7:40 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: wkarkonosze » pt wrz 15, 2006 3:17 pm

Sylwek to co weekend gdzies łazikuje. Po powrocie czekamy na relacje ze szlaku...
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » pt wrz 15, 2006 5:46 pm

Relacja będzie na bank, a za 3-4 tygodnie wyjazd w Tatry...
Załączniki
IMG_3876.jpg
moje ulubione miejsce "Hala Gąsiennicowa"
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » pn wrz 18, 2006 10:27 pm

Hej ludziska - są tu jacys turysci, napiszcie proszę o najbliższych planach, ja jeszcze nie wiem, ale prawdopodobnie z piątku/na sobotę, lub w sobotę ruszę czarnym przez Kocioł Białego Jaru a potem głęęęboko w Czechy, by powrócić na noc do Samotni no chyba, że Certowa Hora, bo daaawno tam nie byłem...
lenka
Spacerowicz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 5:10 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: lenka » wt wrz 19, 2006 5:21 pm

"Gdzie ty Kajus, tam ja Kaja"
Serdecznie witam znajomych - Sylwka i Rysia,a resztę pozdrawiam :iconbiggrin: :laughing8:
Awatar użytkownika
wkarkonosze
Odznaka Mała Złota
Posty: 211
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 7:40 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: wkarkonosze » wt wrz 19, 2006 5:24 pm

Witaj w naszej karkonoskiej bajce aż muflon zagrał na ....
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » wt wrz 19, 2006 5:26 pm

czesć ! choć wolał bym być więcej przytulony, niż pozdrowiony :-)
Załączniki
gify-slonca-511.gif
gify-slonca-511.gif (1.94 KiB) Przejrzano 21498 razy
lenka
Spacerowicz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 5:10 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: lenka » wt wrz 19, 2006 5:43 pm

Panowie, bądŸcie dla mnie mili, to zagoszczę na na dłużej :happy7:
Poważnie - przeglądam od wczoraj tę stronkę, a trafiłam na nią dzięki Sylwestrowi - Karkonosze od prawie trzech lat są też moimi górami i powoli je poznaję. Cały weekend spędziłam chodząc po szlakach - w niedzielę razem z synem - dzielnym szesciolatkiem. Syn ciągnie mnie na Œnieżkię, ale boję się, czy da radę. Chyba żebym wjechała z nim wyciągiem, ale to przecież nie to samo :iconbiggrin: Nie sądziłam, że mogę razem z dzieckiem spędzać czas w ten sposób. Dotychczas myslałam, że jest jeszcze za mały, a to naprawdę dzielny piechur. Nie marudził, nie płakał, że go nogi bolą, nie chciał do domu... Jestem z niego bardzo dumna, bo kawał drogi był za nami. Szlismy z Karpacza Górnego na Polanę Bronka Czecha - Samotnia - Strzecha - i z powrotem. Dla Was - "starych" wyjadaczy - pewnie nie jest to żaden wyczyn, ale i tak uważam, że mój syn był dzielny. Weeken był bardzo udany, choć nie mogłam spać w nocy -tak bolały mnie nogi. Już czekam z niecierpliwoscią na następną wycieczkę :laughing8: :laughing9:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sylwester
Odznaka Duża Złota
Posty: 664
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 10:05 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: Sylwester » wt wrz 19, 2006 5:49 pm

Witaj w naszej karkonoskiej bajce /aż muflon zagrał na ..../ sam zagram dla Ciebie na fajce - wdał się młodzieniec w mamę to i dzielnie chodzi, mam nadzieję, że znajdziesz i czas i chęć do pisywania na tym forum i do dzielenia się radoscią zebraną z karkonoskich szlaków . . . :happy9:
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » czw wrz 21, 2006 8:25 am

Pamiętam moje pierwsze karkonoskie wycieczki z rodzicami, własnie w wieku póŸno przedszkolnym i wczesno podstawówkowym. Największą radochę miałem, gdy spierając się z mamą o drogę, którą powinnismy isć, to ja miałem rację :)))
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » czw wrz 21, 2006 4:50 pm

Cieslak pisze:Pamiętam moje pierwsze karkonoskie wycieczki z rodzicami, własnie w wieku póŸno przedszkolnym i wczesno podstawówkowym. Największą radochę miałem, gdy spierając się z mamą o drogę, którą powinnismy isć, to ja miałem rację :)))


i nawet ja tam czasem bylem \:D/
lenka
Spacerowicz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 5:10 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: lenka » czw wrz 21, 2006 5:16 pm

OK! Macie rację, chyba żaden wiek nie jest za wczesny, żeby poznawać piękno Polski, czyli kraju, w którym "przyszło nam żyć", a w szczególnosci piękno najbliższej okolicy :iconbiggrin:
Ja mam to szczęscie, że trafiłam do naprawdę pięknej "okolicy" i szczerze mówiąc - wiele osób z mojego poprzedniego miejsca zamieszkania (północny wschód) - mi zazdrosci. I mają rację!!!
Mój syn na szczęscie jest w wieku, w którym sam przebiera nogami, nie muszę więc go nosić na plecach.
Proszę, polećcie mi jakies trasy, które mogę pokonywać z dzieckiem. Przypominam tylko, że potrzebuję dokładnego opisu tras, bo nie znam się jeszcze zbyt dobrze na topografii tutejszych terenów :happy7:

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania :iconbiggrin:
Pozdrawiam
olo
Odznaka Mała Srebrna
Posty: 188
Rejestracja: wt gru 14, 2004 6:08 pm

Postautor: olo » czw wrz 21, 2006 6:59 pm

zobacz na www.przesieka.pl/wycieczki_piesze.html jak na początek są ok. Z dzieckiem dobrze jest polecieć jakies małe trasy
lenka
Spacerowicz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 5:10 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: lenka » czw wrz 21, 2006 7:14 pm

Dzięki bardzo! Faktycznie są opisy tras. Napewno skorzystam - może już w tą niedzielę. Myslę, żę zabiorę syna na zamek Chojnik na początek. Sama byłam tam już dwukrotnie, ale idzie się niezbyt forsownie i po miłej okolicy - myslę, że "damy radę" :iconbiggrin:
Zamek może być dla niego interesujący, bo w końcu to mały mężczyna :happy7: Szkoda tylko, że po drodze nie ma smoków :laughing8:
Liczę na ładną pogodę, bo mam zamiar zarazić synka bakcylem wycieczek górskich - w końcu zostaniemy tu chyba na stałe, a więc warto, żeby to polubił :laughing5:

pozdrawiam :icon_smile:

Wróć do „Relacje i planowane wyprawy w góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości