Czy ktos ma fotki z tegorocznej edycji "Gitarą i Pióre

Moderatorzy: Borowice.pl, Gawe, Cieslak

Awatar użytkownika
wkarkonosze
Odznaka Mała Złota
Posty: 211
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 7:40 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Czy ktos ma fotki z tegorocznej edycji "Gitarą i Pióre

Postautor: wkarkonosze » pt wrz 15, 2006 3:30 pm

Czy ktos ma fotki z tegorocznej edycji "Gitarą i Piórem"? Jęsli tak to wrzućcie proszę jakies :)
Awatar użytkownika
Gawe
Administrator
Posty: 359
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Gawe » ndz wrz 17, 2006 12:52 pm

Tomasz (autor borowice.pl) pewnie ma, tylko czekamy az pojawi sie na forum
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pn paź 02, 2006 8:00 am

Gawe pisze:Tomasz (autor borowice.pl) pewnie ma, tylko czekamy az pojawi sie na forum


Oj, wiedziałem, że to forum będzie mnie mobilizować, abym wszystko aktualizował... a ja mam takie zaległosci. Dobrze, że chociaż barwy na stronie mam już jesienne :)

Tak, mam fotki z GiP 2006. Mam także kilka godzin filmu nakręconego w trakcie koncertów. W tym roku było bardzo deszczowo i było bardzo mało ludzi. Zbiorę się i cos wyprodukuję.

Pozdrawiam,

Tomek
Awatar użytkownika
Artur Wróbel
Odznaka Popularna
Posty: 72
Rejestracja: pn paź 02, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Deszcz i co z tego...

Postautor: Artur Wróbel » pn paź 02, 2006 10:46 am

Fakt jo :) było deszczowo i nawet nie za ciepło stad i piwo na polanie nei cieszyło się wielkim braniem choć było całkiem dobre - czeska mysl piwowarska zawsze mi się podobała. Niemniej jednak GiP w 2006 roku były wydarzeneim wartym zobaczenia. Moimi faworytami byli Bohema i ku wielkiemu zdziwieniu Pan Radek, któy choć lekko odjechał od tematyki GiP to jednak pokazał, że jest wysokiej klasy artystą no i rzecz jasna wokalistą. Deszcz i temperatura nie odstraszyła kilkuset widzów, którzy uważam zasłużyli na wyraz najwyższego uznania. Być tam na polanie i klaskac i bawic się i tańczyć w takich warunkach to wyraz najwiekszej sympatii dla Borowic i GiP.

Dzięki Panu Wielosze za załatwienei autogragu mojej koleżance rozmiłowanej w Januszu Radku! Dzięki Tomkowi i Dorocie za miłą goscine! Dzięki wszystkim organizatorom za kolejny koncert GiP (mój trzeci w jakim brałem bierno/czynny udział).
aneczka
Spacerowicz
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 02, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: Opole

Postautor: aneczka » pn paź 02, 2006 11:19 pm

Witam! Oj TAK! To była impreza!
Do Borowic wybrałam się spontanicznie i równie spontanicznie i nieoczekiwanie musiałam wracać! Moim pierwszorzędnym celem był Radek, jednak jak sie póŸniej okazało nie dane mi było podziwiać jego wyczynów wokalnych, ponieważ jak wiedzą wtajemniczeni pogoda była delikatnie mówiąc niesprzyjająca - czego nie przewidziałam. Niesamowite wrażenie wywarł na mnie M.Andrzejewski z zespołem. Bawiłam się swietnie, nie spodziewałam się, że ludzie są zdolni na takie poswięcenie- choć do Bohemy niewielu pozostało. Niestety! Przemoczone do ostatniej nitki wraz z kuzynką wróciłysmy ostatnim autobusem do Przesieki (kierowca wysadził nas przy "tramwaju", więc musiałysmy się wspinać do naszego "pensjonatu" dobre 5 km-albo i więcej). Reasumując pomimo wszystkich niedogodnosci (których było więcej) warto było! Takie imprezy mają szczególny jedyny w swoim rodzaju klimat, który łączy ludzi i pozwala oderwać się od rzeczywistosci. A ten deszcz..., myslę że ubogacił to wydarzenie. Dzięki!
PS.: Œwietnie że są fotki i film. Byłabym oczywiscie zainteresowana.
Pozdrawiam!
AnkaA
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » wt paź 03, 2006 8:13 am

Galeria ze zdjęciami z Gitarą i Piórem 2006 jest tutaj:

http://www.borowice.pl/gal/2006/GiP/index.htm
Awatar użytkownika
Cieslak
Moderator
Posty: 1589
Rejestracja: pn gru 06, 2004 12:35 pm
Lokalizacja: Wrocław/Przesieka
Kontaktowanie:

Postautor: Cieslak » śr paź 04, 2006 12:59 pm

5 km spod tramwaju do pensjonatu... to szybciej (i z górki) byłoby na piechotę z Borowic :)
Podziwiam wszystkich którzy dotarli w tym roku na GiP.
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » śr paź 04, 2006 3:02 pm

W takich warunkach atmosferycznych kilometry każdemu się podwajają :)

Wg mojej stacji pogodowej w Borowicach spadło wtedy naprawdę rekordowo dużo deszczu:

4 sierpnia 2006 - 48 l/m2 (Gitarą i Piórem dzień pierwszy)
5 sierpnia 2006 - 35 l/m2 (Gitarą i Piórem dzień drugi)
6 sierpnia 2006 - 46 l/m2
7 sierpnia 2006 - 123 l/m2 POWÓDÂŹ!!!
8 sierpnia 2006 - 23 l/m2
aneczka
Spacerowicz
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 02, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: Opole

Postautor: aneczka » śr paź 04, 2006 7:19 pm

Dzięki za galerię!!!

Osobnik znajdujący się na 7 i 8 fotce, w niebieskiej kurtce, pod wsciekle różowym parasolem to ja ! Szkoda tylko, że tak mało fotek 1/2 Federacji ! Ale nie narzekam, bo do wczoraj nie miałam nic naocznego. Jeszcze raz dzienks!
W okolicach GiP planuję dłuższy pobyt w Karpaczu, więc z całą pewnoscią pogoda mnie nie zaskoczy!
AnkaA
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » śr paź 04, 2006 8:35 pm

Niezamaco.

Spojrzałem na oryginalne zdjęcia nr 7 i 8, ale przy tej pogodzie, oswietleniu i porze dnia - wyszły nieostre... Może na filmie Cię wypatrzę... tylko, że tam najwięcej czasu poswięciłem temu, co się dzieje na scenie.
Aru
Spacerowicz
Posty: 6
Rejestracja: pn paź 09, 2006 6:22 am

Postautor: Aru » pn paź 09, 2006 6:38 am

No pieknie było, ale bardzo mało zdjeć, jak ktos ma jakies inne niech zamiesci (był bym bardzo wdzieczny za zdjecię tego kolesia co był na scenie miedzy Evgen Malinowskiy a Januszem Radkiem) i gdzie ten film też może być bardzo ciekawy - pozdrawiam :headbang:
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pn paź 09, 2006 11:49 am

jak na razie to jedyne zdjęcia jakie mam, ale może ktos jeszcze cos podesle... w tych warunkach pogodowych cieżko było... jeszcze kręciłem film (nie ma jak tego zamiescić na sieci, to są gigabajty, ale może zrobię z tego jedno DVD, jeszcze zobaczę...)
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » pn lut 19, 2007 12:39 pm

Witajcie.
Mam trochę fotek ze spływających deszczem sierpniowych koncertów.
W wolnej chwili je obrobię i pokażę na forum.

Jednoczesnie podejmuję się odpowiedzieć na większosć pytań dotyczących koncertów "Gitarą i Piórem", tych, co już były i nadchodzących.

Od razu uprzedzam pytanie powtarzajace się w mailach: aktualizacja oficjalnej strony internetowej koncertów "Gitarą i Piórem" nastapi niebawem, ponieważ ustały przeszkody uniemożliwiające prace przy stronie. Może to jeszcze nieco potrwać, ale materiał jest już gotowy do wstawienia i myslę, że jeszcze w marcu się ukaże na stronie.
Obiecuję aktualizacje za 2005 i 2006 rok.
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)
Awatar użytkownika
Borowice.pl
Administrator
Posty: 1570
Rejestracja: wt wrz 05, 2006 8:23 am
Lokalizacja: Borowice
Kontaktowanie:

Postautor: Borowice.pl » pn lut 19, 2007 2:11 pm

O, Janusz! Witamy serdecznie na forum!

Ja mam od razu takie pytanie: czy organizatorzy Gitarą i Piórem przewidują jakis rodzaj współpracy z www.Borowice.pl ? Piszę o tym, bo latem ubiegłego roku miałem mnóstwo pytań, emaili i telefonów, a nie o wszystkim wiedziałem z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jesli chodzi o aktualizację Twojego tekstu o GiP na stronie www.Borowice.pl , to proszę tylko wyslij i zaraz będzie zaktualizowane. :)

"Œpiewać każdy może..."
Awatar użytkownika
Docent
Odznaka Mała Złota
Posty: 248
Rejestracja: pn lut 19, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: Docent » pn lut 19, 2007 2:20 pm

Z ramienia organizatorow jestem z Tobą w stałym kontakcie i będziesz wiedział o wszelkich decyzjach i ustaleniach w pierwszej kolejnosci.
Mnie też zasypują mailami, przeważnie o aktualizację strony, ale to było dotąd poza moimi kompetencjami - teraz się to zmieni.

Ważne, że rokowania na ten rok są nienajgorsze.
Koncerty będą, podpisujemy kolejną umowę z gminą Podgórzyn.
Szczegóły będą, jak zdeklarują się sponsorzy.

~~~~~~

A tak przy okazji: A może by tak wątek powitalny na forum, w którym użytkownicy mogliby sie przedstawić i napisać parę słów o sobie?
Taki wątek zbliża i łączy użytkowników for internetowych.

~~~~~~
Ludzkosć umrze, gdy przestanie spiewać piosenki. (Piotr Skrzynecki)

Wróć do „Gitarą i Piórem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości